Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
PozrieťŘekněte své ano tvoření a připravte si svatbu přesně podle svých představ s našimi kreativními sadami na svatbu, které promění plánování velkého dne v krásný a osobní zážitek. Objevte radost z DIY svatebních dekorací a pusťte se do vlastního svatebního tvoření, které dodá vašemu dni na jedinečnosti. Naše sady jsou ideální pro výrobu výzdoby svatebního stolu, drobných dárků pro hosty nebo jemných a ručně vyrobených svatebních dekorací s romantickým nádechem. Najdete zde jistě také možnosti pro neotřelé aktivity pro svatebčany. Vyzkoušejte si třeba tvoření svíček či papírových dekorací, kterými ozdobíte svatební tabuli. Každý projekt je snadný, zábavný a vhodný i pro společné tvoření s partnerem, rodinou či přáteli na rozlučce se svobodou. Dopřejte si nebo darujte neotřelý DIY svatební dárek ve formě kreativní sady! 💍
Zajímá vás další dělení sad? Prohlédněte si také kreativní sady podle techniky, účelu nebo věku. Naše vlastní kreativní sady, které pro vás pečlivě vytváříme, najdete v kategorii Manumi kreativní sady.
| Veľkosť | 15,5 x 12 x 8 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51459 |
| Veľkosť | ⌀ 13 cm |
| Doplňujúce informácie | zo sady vyrobíte 3 ks narcisov z hodvábneho papiera |
| Číslo tovaru | 50001 |
| Veľkosť | ⌀ 25 cm |
| Doplňujúce informácie | ze sady vyrobíte 2 ks macešek z hedvábného papíru |
| Číslo tovaru | 50002 |
| Veľkosť | ⌀ 27 cm |
| Doplňujúce informácie | zo sady vyrobíte 2 ks narcisov z hodvábneho papiera |
| Číslo tovaru | 50003 |
| Veľkosť | ⌀ 11 cm |
| Doplňujúce informácie | zo sady vyrobíte 3 ks čerešňových kvetov z hodvábneho papiera |
| Číslo tovaru | 50004 |
| Veľkosť | 20 x 30 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 9 plstí 20x30 cm, 2 plsti 15x20 cm, bavlnenú priadzu a 6 drôtikov |
| Číslo tovaru | 48554 |
| Veľkosť | ⌀ 13 cm |
| Doplňujúce informácie | ze sady vyrobíte 3 ks macešek z hedvábného papíru |
| Číslo tovaru | 50000 |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 4 listy v rôznych farbách (25 x 50 cm), 1 zelený list (25 x 25 cm), 15 floristických drôtov, kartón a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 50010 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)