Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
PozrieťKreatívne sady na šitie sú ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí chcú objaviť kúzlo práce s textilom alebo si chcú s deťmi zábavnou formou osvojiť základné stehy. DIY sady z tejto kategórie sa hodia na šitie pre začiatočníkov i deti, ale nudiť sa nebudú ani pokročilejší kreatívci. Pre deti, ktoré sa šitím začínajú, sa najviac hodia sady na šitie z filcu. S materiálom sa jednoducho pracuje a výrazne tak uľahčuje prvé krôčiky so šitím. V týchto sadách sú tiež prispôsobené šijacie potreby pre deti, takže ihly nebývajú klasické tenké a ostré, ale často skôr väčšie plastové tupé.
Či už vás láka DIY šitie hračiek alebo malých talizmanov, v tejto kategórii si určite nájdete tú pravú sadu! Sady obsahujú všetko potrebné, takže nemusíte premýšľať, ktorú niť, aký filc, aké gombíky alebo aké ďalšie galantérne potreby budete potrebovať. Všetko potrebné, vrátane podrobných návodov, nájdete v balení. Osvojenie si práce s ihlou a niťou nebolo nikdy jednoduchšie! Kreatívne sady na šitie sú obľúbené nielen pre vlastnoručné tvorenie, ale aj ako originálne darčeky, ktoré potešia priateľov či rodinu. Samozrejme nielen sada, ale aj vaše ušité látkové hračky, vankúšiky a ďalšie výrobky sa môžu stať milým darčekom pre vašich blízkych.
Zaujíma vás aj iné kreatívne tvorenie? Prezrite si celú kategóriu Kreatívne sady, kde nájdete aj sady na tvorenie ďalšími technikami. Pre ďalšiu prácu s textilom môžete vyskúšať kreatívne sady na háčkovanie, sady na vyšívanie, súpravy na pletenie alebo napríklad súpravy na macramé tvorenie. Naše vlastné kreatívne sady, ktoré pre vás starostlivo vytvárame, nájdete v kategórii Manumi kreatívne sady.
| Veľkosť | 17,5 x 24,5 cm |
| Doplňujúce informácie | 40 listov, 300 g/m2, 10 rôznych zvieracích motívov |
| Číslo tovaru | 47926 |
| Veľkosť | 16 x 21 x 4,5 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje plsť, bavlnky, výplň, plastovú ihlu a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 48273 |
| Veľkosť | 12 x 19 x 1 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje plsť, bavlnu, výplň, plastovú ihlu, lepiace oko, akrylové kamienky, závesnú stuhu a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 48275 |
| Veľkosť | 12 x 19 x 1 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje plsť, bavlnu, výplň, plastovú ihlu, lepiace oko, akrylové kamienky, závesnú stuhu a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 48276 |
| Veľkosť | 10 x 6 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje plstené diely s pripravenými otvormi, priadzu, polyesterovú výplň, pútko na zavesenie, plastovú ihlu a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 50112 |
| Veľkosť | 10 x 6 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje plstené diely s pripravenými otvormi, priadzu, polyesterovú výplň, pútko na zavesenie, plastovú ihlu a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 50113 |
| Veľkosť | 10 x 6 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje plstené diely s pripravenými otvormi, priadzu, polyesterovú výplň, pútko na zavesenie, plastovú ihlu a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 50114 |
| Veľkosť | 10 x 6 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje plstené diely s pripravenými otvormi, priadzu, polyesterovú výplň, pútko na zavesenie, plastovú ihlu a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 50115 |
| Veľkosť | 10 x 6 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje plstené diely s pripravenými otvormi, priadzu, polyesterovú výplň, pútko na zavesenie, plastovú ihlu a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 50116 |
| Veľkosť | 10 x 6 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje plstené diely s pripravenými otvormi, priadzu, polyesterovú výplň, pútko na zavesenie, plastovú ihlu a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 50117 |
| Veľkosť | cca 55 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | pozor: výplňový materiál nie je súčasťou balenia |
| Číslo tovaru | 50206 |
| Veľkosť | cca 58 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | pozor: výplňový materiál nie je súčasťou balenia |
| Číslo tovaru | 50207 |
| Veľkosť | cca 52 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | pozor: výplňový materiál nie je súčasťou balenia |
| Číslo tovaru | 50209 |
| Veľkosť | 12, 30, 81 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | k sadě budete navíc potřebovat látku(cca 50 x 50 cm), výplňový materiál (cca 500 g), zip a provázek, což není součástí balení |
| Číslo tovaru | 50146 |
| Veľkosť | cca 40 x 40 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | pozor: výplňový materiál nie je súčasťou balenia |
| Číslo tovaru | 50213 |
| Veľkosť | cca 35 x 35 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | pozor: výplňový materiál nie je súčasťou balenia |
| Číslo tovaru | 50216 |
| Veľkosť | cca 35 x 35 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | pozor: výplňový materiál nie je súčasťou balenia |
| Číslo tovaru | 50217 |
| Veľkosť | cca 52 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | pozor: výplňový materiál nie je súčasťou balenia |
| Číslo tovaru | 50208 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)