Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
PozrieťRokajlové koráliky, nazývané aj perličky, sú základným materiálom každej korálkárky. Vyrábajú sa sekaním sklenených trubičiek na kúsky, ktoré sa tvarujú a leštia. Vyberať u nás môžete z veľkého množstva farieb, povrchových úprav a tvarov týchto drobných korálikov. V našej ponuke nájdete rokajl českých značiek Preciosa® Ornela a MATUBO aj japonských značiek TOHO a Miyuki. Vďaka svojej variabilite ich využijete pri šití, vyšívaní, obšívaní kabošonov, háčkovaní, ale aj navliekaní či drôtovaní. Vzhľadom na ich malú dierku odporúčame používať tenké vlákna ako Fireline alebo Nymo a ihly na koráliky.
| Prevedenie | rosegold s měděným průtahem |
| Veľkosť | 9/0 2,4-2,8mm |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 51710 |
| Prevedenie | ružové s listrom |
| Veľkosť | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Číslo tovaru | 51711 |
| Prevedenie | ružové so strieborným prieťahom |
| Veľkosť | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Číslo tovaru | 51712 |
| Prevedenie | číre s ružovým prieťahom |
| Veľkosť | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Číslo tovaru | 51713 |
| Prevedenie | ružové s listrom |
| Veľkosť | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Číslo tovaru | 51714 |
| Prevedenie | ružové s listrom |
| Veľkosť | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Číslo tovaru | 51715 |
| Prevedenie | odtiene ružovej farby |
| Veľkosť | různé |
| Materiál | sklo |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 600 ks |
| Číslo tovaru | 16128 |
| Prevedenie | mix transparentných farieb |
| Veľkosť | 2 mm |
| Hmotnost | 50 g |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Číslo tovaru | 22055 |
| Prevedenie | svetloružové |
| Veľkosť | 10/0 |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 1800 ks |
| Číslo tovaru | 34980 |
| Prevedenie | ružová so strieborným prieťahom |
| Veľkosť | 10/0 |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 1800 ks |
| Číslo tovaru | 34983 |
| Prevedenie | ružovo-fialové |
| Veľkosť | 10/0 |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 1800 ks |
| Číslo tovaru | 34986 |
| Prevedenie | Lined Crystal Light Pink |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-244 |
| Číslo tovaru | 41243 |
| Prevedenie | Dyed Opal Wine |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-1376 |
| Číslo tovaru | 41249 |
| Prevedenie | Duracoat Galvanized Matte Hot Pink |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-1840F |
| Číslo tovaru | 41250 |
| Prevedenie | Mix Tropical Heat |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-MIX9108 |
| Číslo tovaru | 41310 |
| Prevedenie | Silver-Lined Rosaline |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-31 |
| Číslo tovaru | 41499 |
| Prevedenie | Inside-Color Rainbow Light Topaz/Mauve-Lined |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-241 |
| Číslo tovaru | 41507 |
| Prevedenie | PermaFinish-Galvanized Pink Lilac |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-PF553 |
| Číslo tovaru | 41509 |
| Prevedenie | Silver-Lined Milky Hot Pink |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-2107 |
| Číslo tovaru | 41550 |
| Prevedenie | Ceylon Soft Pink |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-145L |
| Číslo tovaru | 41615 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)