Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
PozrieťRokajlové koráliky, nazývané aj perličky, sú základným materiálom každej korálkárky. Vyrábajú sa sekaním sklenených trubičiek na kúsky, ktoré sa tvarujú a leštia. Vyberať u nás môžete z veľkého množstva farieb, povrchových úprav a tvarov týchto drobných korálikov. V našej ponuke nájdete rokajl českých značiek Preciosa® Ornela a MATUBO aj japonských značiek TOHO a Miyuki. Vďaka svojej variabilite ich využijete pri šití, vyšívaní, obšívaní kabošonov, háčkovaní, ale aj navliekaní či drôtovaní. Vzhľadom na ich malú dierku odporúčame používať tenké vlákna ako Fireline alebo Nymo a ihly na koráliky.
| Veľkosť | 1 - 5 mm |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Číslo tovaru | 50469 |
| Prevedenie | krémové, oranžové, vo farbe zlata, transparentná |
| Veľkosť | 1 - 5 mm |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Číslo tovaru | 50471 |
| Prevedenie | Inside C. Lined Off White AB |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-052 |
| Číslo tovaru | 41239 |
| Prevedenie | Opaque Alabaster Luster |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-211 |
| Číslo tovaru | 41318 |
| Prevedenie | Silver-Lined Milky White |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-2100 |
| Číslo tovaru | 41494 |
| Prevedenie | Ceylon Light Ivory |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-147 |
| Číslo tovaru | 41495 |
| Prevedenie | Opaque-Lustered Light Beige |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-123 |
| Číslo tovaru | 41607 |
| Prevedenie | Opaque-Pastel-Frosted Apricot |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-763 |
| Číslo tovaru | 41646 |
| Prevedenie | Opaque Light Beige |
| Veľkosť | 8/0 = 3,1 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 280 ks |
| Kód výrobcu | TR-08-51 |
| Číslo tovaru | 41849 |
| Prevedenie | Opaque-Lustered Navajo White |
| Veľkosť | 8/0 = 3,1 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 280 ks |
| Kód výrobcu | TR-08-122 |
| Číslo tovaru | 41850 |
| Prevedenie | Ceylon Light Ivory |
| Veľkosť | 8/0 = 3,1 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 280 ks |
| Kód výrobcu | TR-08-147 |
| Číslo tovaru | 41851 |
| Prevedenie | Opaque-Lustered Navajo White |
| Veľkosť | 11/0 = 1,8 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1000 ks |
| Kód výrobcu | TT-01-122 |
| Číslo tovaru | 41989 |
| Prevedenie | lesklé krémové |
| Veľkosť | 7/0 (3,2 - 3,7mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Číslo tovaru | 50518 |
| Prevedenie | lesklé vícebarevné |
| Veľkosť | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Číslo tovaru | 50527 |
| Prevedenie | lesklé vícebarevné |
| Veľkosť | 8/0 (2,8 - 3,2 mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 51337 |
| Prevedenie | Opaque Light Beige |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-51 |
| Číslo tovaru | 41497 |
| Prevedenie | krémové, oranžové, transparentná |
| Veľkosť | 1 - 5 mm |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Číslo tovaru | 50465 |
| Prevedenie | Silver Lined Pale Cream Opal |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-1451 |
| Číslo tovaru | 41319 |
| Prevedenie | Opaque-Lustered Navajo White |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-122 |
| Číslo tovaru | 41496 |
| Prevedenie | Opaque-Lustered Navajo White |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-122 |
| Číslo tovaru | 41605 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)