Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | Opaque-Rainbow White |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-401 |
| Číslo tovaru | 41592 |
| Prevedenie | Inside-Color Crystal/Snow-Lined |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-981 |
| Číslo tovaru | 41594 |
| Prevedenie | Matte-Color Opaque-Rainbow White |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-761 |
| Číslo tovaru | 41595 |
| Prevedenie | Opaque White |
| Veľkosť | 8/0 = 3,1 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 280 ks |
| Kód výrobcu | TR-08-41 |
| Číslo tovaru | 41834 |
| Prevedenie | Opaque-Frosted White |
| Veľkosť | 8/0 = 3,1 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 280 ks |
| Kód výrobcu | TR-08-41F |
| Číslo tovaru | 41835 |
| Prevedenie | Opaque-Rainbow White |
| Veľkosť | 8/0 = 3,1 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 280 ks |
| Kód výrobcu | TR-08-401 |
| Číslo tovaru | 41840 |
| Prevedenie | Ceylon Snowflake |
| Veľkosť | 6/0 = 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 100 ks |
| Kód výrobcu | TR-06-141 |
| Číslo tovaru | 41957 |
| Prevedenie | Opaque White |
| Veľkosť | 11/0 = 1,8 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1000 ks |
| Kód výrobcu | TT-01-41 |
| Číslo tovaru | 41982 |
| Prevedenie | Opaque-Frosted White |
| Veľkosť | 11/0 = 1,8 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1000 ks |
| Kód výrobcu | TT-01-41F |
| Číslo tovaru | 41983 |
| Prevedenie | Opaque-Lustered White |
| Veľkosť | 11/0 = 1,8 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1000 ks |
| Kód výrobcu | TT-01-121 |
| Číslo tovaru | 41984 |
| Prevedenie | Opaque-Rainbow White |
| Veľkosť | 11/0 = 1,8 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1000 ks |
| Kód výrobcu | TT-01-401 |
| Číslo tovaru | 41986 |
| Prevedenie | Hasu-White Mix |
| Veľkosť | mix |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 100 ks |
| Kód výrobcu | TX-01-3212 |
| Číslo tovaru | 42067 |
| Prevedenie | lesklé vícebarevné |
| Veľkosť | 1/0 (6,6 mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Šírka prieťahu | 1,8 - 2,8 mm |
| Číslo tovaru | 51334 |
| Prevedenie | Matte-Color Opaque-Rainbow White |
| Veľkosť | 8/0 = 3,1 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 280 ks |
| Kód výrobcu | TR-08-761 |
| Číslo tovaru | 41841 |
| Prevedenie | PermaFinish-Silver-Lined Frosted Crystal |
| Veľkosť | 8/0 = 3,1 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 280 ks |
| Kód výrobcu | TR-08-PF21F |
| Číslo tovaru | 41842 |
| Prevedenie | biele, vo farbe mosadze, transparentná |
| Veľkosť | 1 - 5 mm |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Číslo tovaru | 50466 |
| Veľkosť | 1 - 5 mm |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Číslo tovaru | 50469 |
| Prevedenie | biele, vo farbe mosadze, ružové, transparentná |
| Veľkosť | 1 - 5 mm |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Číslo tovaru | 50473 |
| Prevedenie | kriedovobiele |
| Veľkosť | 8/0 2,8-3,2mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 840 ks |
| Číslo tovaru | 31173 |
| Prevedenie | strieborná |
| Veľkosť | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 1800 ks |
| Číslo tovaru | 38525 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)