Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
PozrieťRokajlové koráliky, nazývané aj perličky, sú základným materiálom každej korálkárky. Vyrábajú sa sekaním sklenených trubičiek na kúsky, ktoré sa tvarujú a leštia. Vyberať u nás môžete z veľkého množstva farieb, povrchových úprav a tvarov týchto drobných korálikov. V našej ponuke nájdete rokajl českých značiek Preciosa® Ornela a MATUBO aj japonských značiek TOHO a Miyuki. Vďaka svojej variabilite ich využijete pri šití, vyšívaní, obšívaní kabošonov, háčkovaní, ale aj navliekaní či drôtovaní. Vzhľadom na ich malú dierku odporúčame používať tenké vlákna ako Fireline alebo Nymo a ihly na koráliky.
| Prevedenie | biele, čierne, červené, transparentná |
| Veľkosť | 1 - 5 mm |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Číslo tovaru | 50464 |
| Veľkosť | 1 - 5 mm |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Číslo tovaru | 50469 |
| Prevedenie | biele, vo farbe mosadze, oranžové, modré, transparentná |
| Veľkosť | 1 - 5 mm |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Číslo tovaru | 50472 |
| Prevedenie | kriedová |
| Veľkosť | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 1800 ks |
| Číslo tovaru | 13659 |
| Prevedenie | kriedová |
| Veľkosť | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 840 ks |
| Číslo tovaru | 13699 |
| Prevedenie | kriedová |
| Veľkosť | 5/0 (4,3-4,8 mm) |
| Šírka prieťahu | 1,4 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 240 ks |
| Číslo tovaru | 14345 |
| Prevedenie | odtiene bielej farby |
| Veľkosť | různé |
| Materiál | sklo |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 600 ks |
| Číslo tovaru | 16127 |
| Prevedenie | biele |
| Veľkosť | 8/0 2,8-3,2mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 840 ks |
| Číslo tovaru | 18072 |
| Prevedenie | kriedovobiele |
| Veľkosť | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 1800 ks |
| Číslo tovaru | 31153 |
| Prevedenie | Opaque Chalk White |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-200 |
| Číslo tovaru | 41233 |
| Prevedenie | White Pearl |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-201 |
| Číslo tovaru | 41235 |
| Prevedenie | Crystal Luster |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-050 |
| Číslo tovaru | 41237 |
| Prevedenie | Crystal AB |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-051 |
| Číslo tovaru | 41238 |
| Prevedenie | Mix Bridal White |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-MIX9039 |
| Číslo tovaru | 41240 |
| Prevedenie | Mix Child's Play |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-MIX9116 |
| Číslo tovaru | 41241 |
| Prevedenie | Opaque-Frosted White |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-41F |
| Číslo tovaru | 41485 |
| Prevedenie | Ceylon Snowflake |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-141 |
| Číslo tovaru | 41489 |
| Prevedenie | Inside-Color Crystal/Snow-Lined |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-981 |
| Číslo tovaru | 41594 |
| Prevedenie | Opaque White |
| Veľkosť | 8/0 = 3,1 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 280 ks |
| Kód výrobcu | TR-08-41 |
| Číslo tovaru | 41834 |
| Prevedenie | Opaque-Frosted White |
| Veľkosť | 8/0 = 3,1 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 280 ks |
| Kód výrobcu | TR-08-41F |
| Číslo tovaru | 41835 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)