Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | žlté |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1,5 mm |
| Doplňujúce informácie | 17 cm obsahuje cca 30 korálikov |
| Číslo tovaru | 37900 |
| Prevedenie | žlté |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1,6 mm |
| Doplňujúce informácie | 17 cm obsahuje cca 22 korálikov |
| Číslo tovaru | 37907 |
| Prevedenie | Lined Crystal Yellow Luster |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-233 |
| Číslo tovaru | 41303 |
| Prevedenie | Mix Tropical Heat |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-MIX9108 |
| Číslo tovaru | 41310 |
| Prevedenie | 24K Lined Cream |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 2 g = cca 400 ks |
| Kód výrobcu | DB-230 |
| Číslo tovaru | 41314 |
| Prevedenie | Opaque Dandelion |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-42 |
| Číslo tovaru | 41498 |
| Prevedenie | Silver-Lined Med Topaz |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-22B |
| Číslo tovaru | 41559 |
| Prevedenie | Opaque-Lustered Dark Beige |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-123D |
| Číslo tovaru | 41560 |
| Prevedenie | Opaque Sunshine |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-42B |
| Číslo tovaru | 41614 |
| Prevedenie | Glow In The Dark-Pink/Yellow Green |
| Veľkosť | 11/0 = 2,2 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 700 ks |
| Kód výrobcu | TR-11-2720 |
| Číslo tovaru | 41679 |
| Prevedenie | žltý pastelový prieťah |
| Veľkosť | 10/0 2,2-2,4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 1800 ks |
| Číslo tovaru | 44467 |
| Prevedenie | lesklé vícebarevné |
| Veľkosť | 1/0 (6,6 mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Šírka prieťahu | 1,8 - 2,8 mm |
| Číslo tovaru | 51334 |
| Prevedenie | transparentné žlté |
| Veľkosť | 10/0 (2,2-2,4 m |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 15 g = cca 1350 ks |
| Číslo tovaru | 14365 |
| Prevedenie | transparentné žlté |
| Veľkosť | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Doplňujúce informácie | 15 g = cca 620 ks |
| Číslo tovaru | 14373 |
| Prevedenie | Opaque Sunshine |
| Veľkosť | 8/0 = 3,1 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 280 ks |
| Kód výrobcu | TR-08-42B |
| Číslo tovaru | 41854 |
| Prevedenie | žlté |
| Veľkosť | 8/0 2,8-3,2mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 840 ks |
| Číslo tovaru | 18073 |
| Prevedenie | žlté |
| Veľkosť | 10/0 |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 1800 ks |
| Číslo tovaru | 34972 |
| Prevedenie | žlté |
| Veľkosť | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 1800 ks |
| Číslo tovaru | 38527 |
| Prevedenie | Silk Inside Dyed Sun Glow |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-1855 |
| Číslo tovaru | 41304 |
| Prevedenie | Silver-Lined Light Topaz |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-22 |
| Číslo tovaru | 41558 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)