Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
PozrieťČeské sklenené koráliky a elementy sú základným materiálom na výrobu bižutérie, šperkov a ozdôb z korálikov. Naša ponuka sklenených korálikov obsahuje najmä tradičné české guľôčky popredného výrobcu rokajlových perličiek PRECIOSA Ornela, a ďalej menších lokálnych výrobcov stláčaných korálikov, brúsených korálikov - ohňoviek, voskových a ručne vinutých perlí, alebo špeciálnych druhov, ako sú praskané a plôškované koráliky, či strojovo brúsené cínové perly. Sortiment českých sklenených korálikov, ktorý neustále rozširujeme, dopĺňa široká ponuka zahraničných prémiových výrobcov rokajlových korálikov TOHO a Miyuki alebo svetoznámy výrobca brúsených krištáľových bižutérnych elementov SWAROVSKI Elements.
| Prevedenie | zlatá |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (00030-70486) |
| Číslo tovaru | 39287 |
| Prevedenie | 24kt zlato |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (00030-MAG01) |
| Číslo tovaru | 39289 |
| Prevedenie | zlatá |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (00030-97487) |
| Číslo tovaru | 39291 |
| Prevedenie | zlatá |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (00030-97387) |
| Číslo tovaru | 39292 |
| Prevedenie | zlatohnedá |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (23980-90215) |
| Číslo tovaru | 39296 |
| Prevedenie | krémová |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (00030-70411) |
| Číslo tovaru | 39465 |
| Prevedenie | 24kt zlato |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (00030-MAG01) |
| Číslo tovaru | 39468 |
| Prevedenie | zlatá |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (00030-97387) |
| Číslo tovaru | 39471 |
| Prevedenie | zlatozelená |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (00030-69270) |
| Číslo tovaru | 39474 |
| Prevedenie | zlatohnedá |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (23980-90215) |
| Číslo tovaru | 39475 |
| Prevedenie | zlaté |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,6 mm |
| Číslo tovaru | 38799 |
| Prevedenie | zlaté |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 38800 |
| Prevedenie | zlaté |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 38801 |
| Prevedenie | krémová |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (00030-70411) |
| Číslo tovaru | 39604 |
| Prevedenie | zlatá |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (23980-K0171) |
| Číslo tovaru | 39605 |
| Prevedenie | zlatá |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (00030-97387) |
| Číslo tovaru | 39606 |
| Prevedenie | zlatá |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (23980-K0171) |
| Číslo tovaru | 39129 |
| Prevedenie | krémové, oranžové, vo farbe zlata, transparentná |
| Veľkosť | 1 - 5 mm |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g vystačí na výrobu cca 3 dámských náramků |
| Číslo tovaru | 50471 |
| Prevedenie | zlaté se stříbrným průtahem |
| Veľkosť | 8/0 (2,8 - 3,2 mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 51708 |
| Prevedenie | zlaté se stříbrným průtahem |
| Veľkosť | 8/0 (2,8 - 3,2 mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 51709 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)