Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
PozrieťČeské sklenené koráliky a elementy sú základným materiálom na výrobu bižutérie, šperkov a ozdôb z korálikov. Naša ponuka sklenených korálikov obsahuje najmä tradičné české guľôčky popredného výrobcu rokajlových perličiek PRECIOSA Ornela, a ďalej menších lokálnych výrobcov stláčaných korálikov, brúsených korálikov - ohňoviek, voskových a ručne vinutých perlí, alebo špeciálnych druhov, ako sú praskané a plôškované koráliky, či strojovo brúsené cínové perly. Sortiment českých sklenených korálikov, ktorý neustále rozširujeme, dopĺňa široká ponuka zahraničných prémiových výrobcov rokajlových korálikov TOHO a Miyuki alebo svetoznámy výrobca brúsených krištáľových bižutérnych elementov SWAROVSKI Elements.
| Prevedenie | číre s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (00030-28701) |
| Číslo tovaru | 39159 |
| Prevedenie | matná číra s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (00030-28771) |
| Číslo tovaru | 39161 |
| Prevedenie | biele s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (03000-28701) |
| Číslo tovaru | 39164 |
| Prevedenie | žlté s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (80120-28701) |
| Číslo tovaru | 39170 |
| Prevedenie | ružová s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (70100-28701) |
| Číslo tovaru | 39181 |
| Prevedenie | červené s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (90080-28701) |
| Číslo tovaru | 39197 |
| Prevedenie | červené s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (90080-22201) |
| Číslo tovaru | 39198 |
| Prevedenie | sivý mramor |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (02010-65431) |
| Číslo tovaru | 39212 |
| Prevedenie | zelená s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (50730-28701) |
| Číslo tovaru | 39221 |
| Prevedenie | modré s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (60210-28701) |
| Číslo tovaru | 39227 |
| Prevedenie | zelená s kovovými odleskami |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (23980-21455) |
| Číslo tovaru | 39238 |
| Prevedenie | svetlomodré s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (60020-28701) |
| Číslo tovaru | 39242 |
| Prevedenie | svetlomodré s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (30030-28701) |
| Číslo tovaru | 39246 |
| Prevedenie | modré s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (30080-28701) |
| Číslo tovaru | 39252 |
| Prevedenie | modré s kovovými odleskami |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (23980-21435) |
| Číslo tovaru | 39257 |
| Prevedenie | svetlomodré s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (60040-28101) |
| Číslo tovaru | 39262 |
| Prevedenie | fialové s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (20060-28701) |
| Číslo tovaru | 39269 |
| Prevedenie | tmavomodré s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (30330-28701) |
| Číslo tovaru | 39321 |
| Prevedenie | mix farieb |
| Veľkosť | různé |
| Hmotnost | 1000 g |
| Číslo tovaru | 41454 |
| Prevedenie | číre s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (00030-28701) |
| Číslo tovaru | 39339 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)