Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
PozrieťČeské sklenené koráliky a elementy sú základným materiálom na výrobu bižutérie, šperkov a ozdôb z korálikov. Naša ponuka sklenených korálikov obsahuje najmä tradičné české guľôčky popredného výrobcu rokajlových perličiek PRECIOSA Ornela, a ďalej menších lokálnych výrobcov stláčaných korálikov, brúsených korálikov - ohňoviek, voskových a ručne vinutých perlí, alebo špeciálnych druhov, ako sú praskané a plôškované koráliky, či strojovo brúsené cínové perly. Sortiment českých sklenených korálikov, ktorý neustále rozširujeme, dopĺňa široká ponuka zahraničných prémiových výrobcov rokajlových korálikov TOHO a Miyuki alebo svetoznámy výrobca brúsených krištáľových bižutérnych elementov SWAROVSKI Elements.
| Prevedenie | zelené |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (50720) |
| Číslo tovaru | 39220 |
| Prevedenie | modré s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (60210-28701) |
| Číslo tovaru | 39227 |
| Prevedenie | perlová tyrkysová |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (00030-77060) |
| Číslo tovaru | 39228 |
| Prevedenie | modré so zlatými odleskami |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (60150-22701) |
| Číslo tovaru | 39231 |
| Prevedenie | tyrkysový mramor |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (23980-91501) |
| Číslo tovaru | 39237 |
| Prevedenie | zelené |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (50720) |
| Číslo tovaru | 39401 |
| Prevedenie | mentolová |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (02010-29569) |
| Číslo tovaru | 39407 |
| Prevedenie | perlová tyrkysová |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (00030-77060) |
| Číslo tovaru | 39409 |
| Prevedenie | tyrkysový mramor |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (63150-86800) |
| Číslo tovaru | 39411 |
| Prevedenie | zelené |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (50720) |
| Číslo tovaru | 39565 |
| Prevedenie | perlová tyrkysová |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (00030-77060) |
| Číslo tovaru | 39569 |
| Prevedenie | zelené |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Číslo tovaru | 44294 |
| Prevedenie | zelené |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 44295 |
| Prevedenie | zelené |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 44296 |
| Prevedenie | odtiene tyrkysovej farby |
| Veľkosť | různé |
| Doplňujúce informácie | 100 g = cca 70 ks |
| Číslo tovaru | 42384 |
| Prevedenie | odtiene tyrkysovej farby |
| Veľkosť | různé |
| Materiál | sklo |
| Doplňujúce informácie | 100 g = cca 250 ks |
| Číslo tovaru | 14091 |
| Prevedenie | tyrkysové s listrom |
| Veľkosť | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Číslo tovaru | 51720 |
| Prevedenie | číre s tyrkysovým prieťahom |
| Veľkosť | 10/0 (2,2 - 2,4mm) |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | sklo |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Číslo tovaru | 51721 |
| Prevedenie | tyrkysové |
| Veľkosť | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 1800 ks |
| Číslo tovaru | 13668 |
| Prevedenie | tyrkysové |
| Veľkosť | 8/0 (2,8-3,2 mm |
| Šírka prieťahu | 1,1 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 840 ks |
| Číslo tovaru | 13708 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)