Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | čierne s vrchným dekorom |
| Veľkosť | 20 mm |
| Kód výrobcu | 23980/22001 |
| Číslo tovaru | 34958 |
| Prevedenie | modré |
| Veľkosť | 10 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Číslo tovaru | 38844 |
| Prevedenie | modré |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (34010) |
| Číslo tovaru | 39427 |
| Prevedenie | modré s bielou a čiernou kresbou |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (26307) |
| Číslo tovaru | 39586 |
| Prevedenie | modré |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 45 ks stačí na cca 17 cm náramok |
| Kód výrobcu | 60310 |
| Číslo tovaru | 40014 |
| Prevedenie | tmavomodré |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 45 ks stačí na cca 17 cm náramok |
| Kód výrobcu | 30050 |
| Číslo tovaru | 40018 |
| Prevedenie | tmavomodré s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 45 ks stačí na cca 17 cm náramok |
| Kód výrobcu | 30050-28701 |
| Číslo tovaru | 40019 |
| Prevedenie | tmavomodré s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 45 ks stačí na cca 17 cm náramok |
| Kód výrobcu | 30080-28701 |
| Číslo tovaru | 40021 |
| Prevedenie | Silver-Lined Aquamarine |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-23 |
| Číslo tovaru | 41539 |
| Prevedenie | PermaFinish-Metallic Polaris |
| Veľkosť | 15/0 = 1,5 mm |
| Šírka prieťahu | 0,7 mm |
| Doplňujúce informácie | 5 g = cca 1200 ks |
| Kód výrobcu | TR-15-PF567 |
| Číslo tovaru | 41545 |
| Prevedenie | PermaFinish-Metallic Polaris |
| Veľkosť | 8/0 = 3,1 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Doplňujúce informácie | 7 g = cca 280 ks |
| Kód výrobcu | TR-08-PF567 |
| Číslo tovaru | 41907 |
| Prevedenie | (001 BBL) Crystal Bermuda Blue |
| Veľkosť | 10,3 x 10 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Číslo tovaru | 49841 |
| Prevedenie | (001 VL) Crystal Vitrail Light |
| Veľkosť | 10,3 x 10 mm |
| Šírka prieťahu | 1,3 mm |
| Číslo tovaru | 49842 |
| Prevedenie | (001 BBL) Crystal Bermuda Blue |
| Veľkosť | 14,4 x 14 mm |
| Šírka prieťahu | 1,4 mm |
| Číslo tovaru | 49845 |
| Prevedenie | (001 VL) Crystal Vitrail Light |
| Veľkosť | 14,4 x 14 mm |
| Šírka prieťahu | 1,4 mm |
| Číslo tovaru | 49846 |
| Prevedenie | svetlomodré s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 3 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Kód výrobcu | (60020-28701) |
| Číslo tovaru | 39242 |
| Prevedenie | svetlomodré s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (30030-28701) |
| Číslo tovaru | 39577 |
| Prevedenie | čierne s dúhovými odleskami |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (23980-28701) |
| Číslo tovaru | 39635 |
| Prevedenie | tyrkysové |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 1 mm |
| Kód výrobcu | (50230-00000) |
| Číslo tovaru | 39137 |
| Prevedenie | svetlomodré |
| Veľkosť | 10/0 2,2-2,4mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 1800 ks |
| Číslo tovaru | 13670 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)