Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | Lined Crystal Light Aquamarine |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-239 |
| Číslo tovaru | 41275 |
| Prevedenie | Opaque Ghost Grey |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-1139 |
| Číslo tovaru | 41279 |
| Prevedenie | Matte Metallic Silver Grey |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-307 |
| Číslo tovaru | 41281 |
| Prevedenie | Matte Black |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-310 |
| Číslo tovaru | 41284 |
| Prevedenie | Opaque black |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-010 |
| Číslo tovaru | 41285 |
| Prevedenie | Metallic Dark Steel |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-026 |
| Číslo tovaru | 41287 |
| Prevedenie | Palladium Silver Blue Gold Iris |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 2 g = cca 400 ks |
| Kód výrobcu | DB-545 |
| Číslo tovaru | 41290 |
| Prevedenie | Galvanized Silver |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-035 |
| Číslo tovaru | 41292 |
| Prevedenie | Silver Plate |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 2 g = cca 400 ks |
| Kód výrobcu | DB-551 |
| Číslo tovaru | 41293 |
| Prevedenie | Duracoat Galvanized Champagne |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-1834 |
| Číslo tovaru | 41298 |
| Prevedenie | Gold 24K Plated |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 2 g = cca 400 ks |
| Kód výrobcu | DB-031 |
| Číslo tovaru | 41301 |
| Prevedenie | Lined Gold 24K |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 2 g = cca 400 ks |
| Kód výrobcu | DB-033 |
| Číslo tovaru | 41302 |
| Prevedenie | Lined Crystal Yellow Luster |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-233 |
| Číslo tovaru | 41303 |
| Prevedenie | Silk Inside Dyed Sun Glow |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-1855 |
| Číslo tovaru | 41304 |
| Prevedenie | Silk Inside Dyed Flamingo |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-1856 |
| Číslo tovaru | 41305 |
| Prevedenie | Opaque Light Siam |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-727 |
| Číslo tovaru | 41307 |
| Prevedenie | Dyed Opaque Cranberry |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-654 |
| Číslo tovaru | 41308 |
| Prevedenie | Duracoat Galvanized Berry |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-1838 |
| Číslo tovaru | 41309 |
| Prevedenie | Bright Copper Plated |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-040 |
| Číslo tovaru | 41311 |
| Prevedenie | Copper Lined Crystal |
| Veľkosť | 11/0 = 1,6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Doplňujúce informácie | 3 g = cca 600 ks |
| Kód výrobcu | DB-037 |
| Číslo tovaru | 41312 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)