Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | ružové |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 14047 |
| Prevedenie | ružové |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 14048 |
| Prevedenie | ružové |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Číslo tovaru | 14049 |
| Prevedenie | zelené |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 14052 |
| Prevedenie | zelené |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 14053 |
| Prevedenie | zelené |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Číslo tovaru | 14054 |
| Prevedenie | kriedová |
| Veľkosť | 5/0 (4,3-4,8 mm) |
| Šírka prieťahu | 1,4 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 240 ks |
| Číslo tovaru | 14345 |
| Prevedenie | žlté |
| Veľkosť | 5/0 (4,3-4,8 mm) |
| Šírka prieťahu | 1,4 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 240 ks |
| Číslo tovaru | 14346 |
| Prevedenie | červené |
| Veľkosť | 5/0 (4,3-4,8 mm) |
| Šírka prieťahu | 1,4 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 240 ks |
| Číslo tovaru | 14348 |
| Prevedenie | zelené |
| Veľkosť | 5/0 (4,3-4,8 mm) |
| Šírka prieťahu | 1,4 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 240 ks |
| Číslo tovaru | 14349 |
| Prevedenie | tyrkysové |
| Veľkosť | 5/0 (4,3-4,8 mm) |
| Šírka prieťahu | 1,4 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 240 ks |
| Číslo tovaru | 14350 |
| Prevedenie | modré |
| Veľkosť | 5/0 (4,3-4,8 mm) |
| Šírka prieťahu | 1,4 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 240 ks |
| Číslo tovaru | 14351 |
| Prevedenie | čierne |
| Veľkosť | 5/0 (4,3-4,8 mm) |
| Šírka prieťahu | 1,4 mm |
| Doplňujúce informácie | 20 g = cca 240 ks |
| Číslo tovaru | 14354 |
| Prevedenie | tmavozelené |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 14592 |
| Prevedenie | tmavozelené |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 14593 |
| Prevedenie | tmavozelené |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Číslo tovaru | 14594 |
| Prevedenie | modré |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 14597 |
| Prevedenie | modré |
| Veľkosť | 6 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 14598 |
| Prevedenie | modré |
| Veľkosť | 8 mm |
| Šírka prieťahu | 0,9 mm |
| Číslo tovaru | 14599 |
| Prevedenie | tmavomodré |
| Veľkosť | 4 mm |
| Šírka prieťahu | 0,8 mm |
| Číslo tovaru | 14602 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)