Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
PozrieťHledáte kreativní dárek pro prarodiče, který potěší a zároveň dopřeje chvíle klidu i společného tvoření? Vyzkoušejte naši nabídku DIY dárků pro prarodiče, které propojují aktivní odpočinek a jedinečný zážitek. Kreativní sady na výrobu svíček, mýdel, háčkování doplňků a hraček, vyšívání či tvoření dekorací jsou ideální volbou. Tvořit mohou babička i dědeček jak sami, tak třeba s vnoučaty, protože tvoření je zábava napříč generacemi a vytváří nezapomenutelné vzpomínky. Každá kreativní sada obsahuje všechen potřebný materiál i jednoduchý přehledný návod, takže není nutné mít s danou technikou předchozí zkušenosti. Většina z nich je vhodná pro úplné začátečníky. DIY tvoření pro seniory je skvělým způsobem, jak podporovat jemnou motoriku, soustředění i tvořivého ducha a aktivní mysl. Darujte originální dárek babičce nebo dědečkovi, který má hodnotu zážitku – tvoření, uvolnění a krásné chvíle, které spojují.
Zajímá vás další dělení sad? Prohlédněte si také kreativní sady podle techniky, příležitosti nebo věku, kde najdete také například kreativní sada pro seniory. Naše vlastní kreativní sady, které pro vás pečlivě vytváříme, najdete v kategorii Manumi kreativní sady.
| Veľkosť | 21,5 x 15,5 x 10 cm |
| Doplňujúce informácie | Ze sady můžete vyrobit až 12 klíčenek; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. |
| Číslo tovaru | 51566 |
| Veľkosť | 20 x 14 x 7,5 cm |
| Doplňujúce informácie | Ze sady můžete vyrobit až 2 svíčky; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze sporák a nádobí na vodní lázeň na rozpouštění vosku. |
| Číslo tovaru | 51896 |
| Veľkosť | 20 x 14 x 7,5 cm |
| Doplňujúce informácie | Ze sady můžete vyrobit až 4 magnetky a 4 klíčenky; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze troubu nebo hořák, nůžky, děrovačku a kleště. |
| Číslo tovaru | 51898 |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51612 |
| Veľkosť | cca 12 - 14 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51607 |
| Veľkosť | cca 8 - 10 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51608 |
| Veľkosť | cca 8 - 10 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51609 |
| Veľkosť | cca 5 - 10 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51610 |
| Veľkosť | cca 23 - 25 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51603 |
| Veľkosť | cca 23 - 25 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51604 |
| Veľkosť | cca 23 - 25 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51605 |
| Veľkosť | cca 23 - 25 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51606 |
| Veľkosť | 22 x 13,5 x 9 cm |
| Doplňujúce informácie | Ze sady můžete vyrobit až 6 náramků; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51548 |
| Veľkosť | 15,5 x 12 x 8 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51565 |
| Veľkosť | 15,5 x 12 x 8 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51459 |
| Veľkosť | 22 x 17 x 11 cm |
| Doplňujúce informácie | Obsah balenia: sójový vosk na masážne sviečky, knôt do sviečky, centrovací držiak knôtu, nádoba na sviečku s viečkom, vonná esencia levandule, biely akrylový fix, drevená kocka a návod |
| Číslo tovaru | 51460 |
| Veľkosť | 15,5 x 12 x 8 cm |
| Doplňujúce informácie | Obsah balenia: české drevené korálky 10 mm ružové, české voskové perly 8 mm biele, české voskové perly 3 mm biele, nylonové lanko, zatláčacie rokajl a bižutérne karabinky s očkom vo farbe zlata, závesné očko na mobil a návod |
| Číslo tovaru | 51462 |
| Veľkosť | 15,5 x 12 x 8 cm |
| Doplňujúce informácie | Obsah balenia: české drevené korálky 10 mm ružové, české voskové perly 8 mm biele, české voskové perly 3 mm biele, nylonové lanko, zatláčacie rokajl a bižutérne karabinky s očkom vo farbe zlata, závesné očko na mobil a návod |
| Číslo tovaru | 51535 |
| Veľkosť | 21 x 22 x 7 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 46423 |
| Veľkosť | 22 x 17 x 11 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 46425 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)