Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Veľkosť | ø 20 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál, včetně vyšívacího kruhu (ø 20 cm) a předtištěného motivu, a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 50495 |
| Veľkosť | ø 20 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál, včetně vyšívacího kruhu (ø 20 cm) a předtištěného motivu, a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 50496 |
| Veľkosť | ø 20 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál, včetně vyšívacího kruhu (ø 20 cm) a předtištěného motivu, a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 50497 |
| Veľkosť | ø 16 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál, včetně vyšívacího kruhu (ø 16 cm) a předtištěného motivu, a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 50498 |
| Veľkosť | cca 19 cm |
| Doplňujúce informácie | balení obsahuje příze, plastové značkovače řad, háček na háčkovaní, jehlu, výplň a návod |
| Číslo tovaru | 51584 |
| Veľkosť | cca 10 cm |
| Doplňujúce informácie | balení obsahuje příze, plastové značkovače řad, háček na háčkovaní, jehlu, výplň a návod |
| Číslo tovaru | 51585 |
| Veľkosť | cca 10 cm |
| Doplňujúce informácie | balení obsahuje příze, plastová očka, plastové značkovače řad, háček na háčkovaní, jehlu, výplň a návod |
| Číslo tovaru | 51586 |
| Veľkosť | cca 10 cm |
| Doplňujúce informácie | balení obsahuje příze, plastové značkovače řad, háček na háčkovaní, jehlu, výplň a návod |
| Číslo tovaru | 51587 |
| Doplňujúce informácie | Sada obsahuje: jemnou a pružnou polymerovou hmotu v 8 barvách, 2 válečky, vykrajovátka, modelovací nástroje, brusný papír, bižuterní komponenty i kombinované ketlovací kleště a návod |
| Číslo tovaru | 51688 |
| Doplňujúce informácie | Sada obsahuje: česanou plsticí vlnu v 6 barvách, 3 polystyrenové kuličky, podložku na plstění, plsticí jehlu, 3 kroužky na klíče a návod |
| Číslo tovaru | 51691 |
| Doplňujúce informácie | Sada obsahuje: česanou vlnu na plstění v 9 barvách, jehly na plstění, plsticí podložku, kovové tvarovací šablony, provázek a návod |
| Číslo tovaru | 51692 |
| Doplňujúce informácie | Sada obsahuje: 4 různě barevné příze, 1 plátěnou tašku ze 100% bavlny (o rozměru 38x42 mm) štětec, 2 lepidla, punch needle jehlu, dřevěný kruh a návod |
| Číslo tovaru | 51697 |
| Veľkosť | 10,5×22,5×17 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a návod. Mimo obsah sady budete potřebovat kuchyňskou troubu. |
| Číslo tovaru | 51922 |
| Veľkosť | 10,5×22,5×17 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a návod. Mimo obsah sady budete potřebovat kuchyňskou troubu. |
| Číslo tovaru | 51923 |
| Veľkosť | 10,5×22,5×17 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a návod. Mimo obsah sady budete potřebovat kuchyňskou troubu. |
| Číslo tovaru | 51924 |
| Prevedenie | AC100 |
| Veľkosť | 24 x 15 x 9 cm |
| Doplňujúce informácie | štartovacia sada pre začiatočníkov |
| Číslo tovaru | 46154 |
| Veľkosť | cca 12 - 14 cm |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje priadzu, háčik na háčkovanie, očká, výplň a návod |
| Číslo tovaru | 47745 |
| Veľkosť | cca 11 - 13 cm |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje priadzu, háčik na háčkovanie, očká, výplň a návod |
| Číslo tovaru | 47746 |
| Veľkosť | cca 9 - 11 cm |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje priadzu, háčik na háčkovanie, očká, výplň a návod |
| Číslo tovaru | 47747 |
| Veľkosť | cca 12 - 14 cm |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje priadzu, háčik na háčkovanie, očká, výplň a návod |
| Číslo tovaru | 47749 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)