Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | AC100 |
| Veľkosť | 28 x 15,5 x 10 cm |
| Doplňujúce informácie | štartovacia sada pre začiatočníkov |
| Číslo tovaru | 48440 |
| Veľkosť | ⌀ 26 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje materiál na vyšívanie zo 100 % bavlny, 10 priadzí zo 100 % bavlny v 5 farbách, vyšívací kruh ⌀26 cm, ihlu, obkresľovací papier na prekreslenie vzoru a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 49497 |
| Veľkosť | ø 20 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje materiál na vyšívanie zo 100 % bavlny s potlačeným vzorom, 8 priadzí zo 100 % bavlny, vyšívací kruh ⌀20 cm, ihlu, drevené koliesko, flitre a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 49500 |
| Veľkosť | 56 - 58 cm |
| Doplňujúce informácie | balení obsahuje přízi, háček na háčkování, tlustou jehlu a obrázkový návod s instrukcemi v angličtině, němčině, francouzštině a nizozemštině |
| Číslo tovaru | 50645 |
| Veľkosť | 56 - 58 cm |
| Doplňujúce informácie | balení obsahuje přízi, háček na háčkování, tlustou jehlu a obrázkový návod s instrukcemi v angličtině, němčině, francouzštině a nizozemštině |
| Číslo tovaru | 50646 |
| Veľkosť | 56 - 58 cm |
| Doplňujúce informácie | balení obsahuje přízi, bambuli, háček na háčkování, tlustou jehlu a obrázkový návod s instrukcemi v angličtině, němčině, francouzštině a nizozemštině |
| Číslo tovaru | 50647 |
| Veľkosť | 22 x 17 x 11 cm |
| Doplňujúce informácie | Ze sady můžete vyrobit 2 - 4 mýdla; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete dále potřebovat prkénko a nůž na krájení hmoty, nádobu na rozpouštění hmoty ve vodní lázni a sporák nebo mikrovlnku. |
| Číslo tovaru | 50563 |
| Veľkosť | ø 16 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál, včetně vyšívacího kruhu (ø 16 cm) a předtištěného motivu, a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 50499 |
| Doplňujúce informácie | Sada obsahuje: bavlněnou přízi v 5 barvách, pletací jehlice vel. 3, značkovače oček, metr, jehly na přízi, látkový sáček, návod a přístup k výukovým videím |
| Číslo tovaru | 51695 |
| Veľkosť | cca 6 x 5 cm |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje 6 priadzí, 7 polystyrénových vajíčok, háčik na háčkovanie, vyšívaciu ihlu a návod |
| Číslo tovaru | 48196 |
| Veľkosť | cca 12 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 5 priadzí, 2 očká, plastovú sponu, háčik na háčkovanie, výplň a návod |
| Číslo tovaru | 48264 |
| Veľkosť | 20 x 14 x 4 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje vosky na sviečky, knôty a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 48270 |
| Veľkosť | 20 x 14,5 x 5 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje mydlovú hmotu, 2 plastové formy, esenciu, mätový prášok a návod |
| Číslo tovaru | 48305 |
| Veľkosť | 18,5 x 18,5 x 2 cm |
| Doplňujúce informácie | sada náhrdelníkov obsahuje kovový základ, priadzu na macramé a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 49238 |
| Veľkosť | ø 15 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje vyšívací kruh (ø15 cm), bavlnený vyšívací materiál, 5 bavlnených priadzí, vyšívaciu ihlu a návod |
| Číslo tovaru | 49251 |
| Veľkosť | 24 x 23 x 6,5 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje tavnú pištoľ s 3 náplňami, kovový kruh (⌀20 cm), 6 plstí A4 rôznych farieb, štipce na kvety, šablóny na strihanie a návod |
| Číslo tovaru | 49511 |
| Veľkosť | 24 x 23 x 6,5 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje tavnú pištoľ s 3 náplňami, kovový kruh (⌀20 cm), 6 plstí A4 rôznych farieb, drôt, rezacie šablóny a návod |
| Číslo tovaru | 49512 |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje 24 vrecúšok, 24 nálepiek a šnúrku |
| Číslo tovaru | 49677 |
| Veľkosť | 13 x 13,5 x 1,5 cm |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje 3 kusy 3D papierovej dekorácie |
| Číslo tovaru | 49681 |
| Veľkosť | 13 x 13,5 x 1,5 cm |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje 3 kusy 3D papierovej dekorácie |
| Číslo tovaru | 49683 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)