Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Doplňujúce informácie | Sada obsahuje: 4 různě barevné příze, 1 plátěnou tašku ze 100% bavlny (o rozměru 38x42 mm) štětec, 2 lepidla, punch needle jehlu, dřevěný kruh a návod |
| Číslo tovaru | 51697 |
| Veľkosť | 10,5×22,5×17 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a návod. Mimo obsah sady budete potřebovat kuchyňskou troubu. |
| Číslo tovaru | 51922 |
| Veľkosť | 10,5×22,5×17 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a návod. Mimo obsah sady budete potřebovat kuchyňskou troubu. |
| Číslo tovaru | 51923 |
| Veľkosť | 10,5×22,5×17 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a návod. Mimo obsah sady budete potřebovat kuchyňskou troubu. |
| Číslo tovaru | 51924 |
| Prevedenie | AC100 |
| Veľkosť | 24 x 15 x 9 cm |
| Doplňujúce informácie | štartovacia sada pre začiatočníkov |
| Číslo tovaru | 46154 |
| Veľkosť | cca 12 - 14 cm |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje priadzu, háčik na háčkovanie, očká, výplň a návod |
| Číslo tovaru | 47745 |
| Veľkosť | cca 11 - 13 cm |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje priadzu, háčik na háčkovanie, očká, výplň a návod |
| Číslo tovaru | 47746 |
| Veľkosť | cca 9 - 11 cm |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje priadzu, háčik na háčkovanie, očká, výplň a návod |
| Číslo tovaru | 47747 |
| Veľkosť | cca 9 - 11 cm |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje priadzu, háčik na háčkovanie, očká, výplň a návod |
| Číslo tovaru | 47748 |
| Veľkosť | cca 12 - 14 cm |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje priadzu, háčik na háčkovanie, očká, výplň a návod |
| Číslo tovaru | 47749 |
| Veľkosť | cca 8 - 9 cm |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje priadzu, háčik na háčkovanie, očká, výplň a návod |
| Číslo tovaru | 47750 |
| Veľkosť | 16,5 x 21 x 3,5 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje dve priadze, drevené korálky s otvorom, drevené kolieska a návod |
| Číslo tovaru | 47918 |
| Veľkosť | 16,5 x 21 x 3,5 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje dve priadze, drevené korálky s otvorom, drevenú tyčinku a návod |
| Číslo tovaru | 47919 |
| Prevedenie | drevo |
| Veľkosť | 10,5 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje bábiku, farebnú priadzu, pletacie ihlice a plastovú ihlu |
| Číslo tovaru | 47939 |
| Veľkosť | cca 13 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 4 priadze, háčik na háčkovanie, vyšívaciu ihlu, 2 očká a návod |
| Číslo tovaru | 48049 |
| Veľkosť | cca 13 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 4 priadze, háčik na háčkovanie, vyšívaciu ihlu, 2 očká a návod |
| Číslo tovaru | 48050 |
| Veľkosť | cca 13 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 4 priadze, háčik na háčkovanie, vyšívaciu ihlu, 2 očká a návod |
| Číslo tovaru | 48051 |
| Veľkosť | cca 12 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 4 priadze, 1 detailnú priadzu, háčik na háčkovanie, vyšívaciu ihlu a návod |
| Číslo tovaru | 48191 |
| Veľkosť | cca 13 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 4 priadze, 2 detailné priadze, háčik na háčkovanie, vyšívaciu ihlu a návod |
| Číslo tovaru | 48192 |
| Veľkosť | cca 18 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 4 priadze, 2 detailné priadze, háčik na háčkovanie, vyšívaciu ihlu a návod |
| Číslo tovaru | 48193 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)