Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Veľkosť | 22 cm |
| Číslo tovaru | 47744 |
| Veľkosť | 24 x 23 x 6,5 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje drevený kruh, tyl, tavnú pištoľ s náplňou, silikagél na sušenie kvetov, štetec a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 48268 |
| Veľkosť | 28 x 27 x 5 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 400 drevených korálok ⌀12 mm, 50 drevených korálok ⌀20 mm, 15 m bavlnenej šnúrky a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 48290 |
| Prevedenie | AC100 |
| Veľkosť | 28 x 15,5 x 10 cm |
| Doplňujúce informácie | štartovacia sada pre začiatočníkov |
| Číslo tovaru | 48440 |
| Veľkosť | ⌀ 26 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje materiál na vyšívanie zo 100 % bavlny, 10 priadzí zo 100 % bavlny v 5 farbách, vyšívací kruh ⌀26 cm, ihlu, obkresľovací papier na prekreslenie vzoru a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 49497 |
| Veľkosť | ø 20 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje materiál na vyšívanie zo 100 % bavlny s potlačeným vzorom, 8 priadzí zo 100 % bavlny, vyšívací kruh ⌀20 cm, ihlu, drevené koliesko, flitre a obrázkový návod |
| Číslo tovaru | 49500 |
| Veľkosť | 12, 30, 81 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | k sadě budete navíc potřebovat látku(cca 50 x 50 cm), výplňový materiál (cca 500 g), zip a provázek, což není součástí balení |
| Číslo tovaru | 50146 |
| Veľkosť | cca 40 x 40 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | pozor: výplňový materiál nie je súčasťou balenia |
| Číslo tovaru | 50213 |
| Veľkosť | cca 35 x 35 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | pozor: výplňový materiál nie je súčasťou balenia |
| Číslo tovaru | 50216 |
| Veľkosť | cca 35 x 35 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | pozor: výplňový materiál nie je súčasťou balenia |
| Číslo tovaru | 50217 |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51611 |
| Veľkosť | 22 x 17 x 11 cm |
| Doplňujúce informácie | Zo sady môžete vyrobiť až 3 šumivé bomby do kúpeľa; Obsah balenia: sóda bicarbona, kyselina citrónová, vonná esencia, ružové okvetné lístky, epsomská soľ, farbivo do šumivých bômb, forma na šumivé bomby, rozprašovač na vodu a návod |
| Číslo tovaru | 51461 |
| Veľkosť | ø 16 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál, včetně vyšívacího kruhu (ø 16 cm) a předtištěného motivu, a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 50499 |
| Doplňujúce informácie | Sada obsahuje: bavlněnou přízi v 5 barvách, pletací jehlice vel. 3, značkovače oček, metr, jehly na přízi, látkový sáček, návod a přístup k výukovým videím |
| Číslo tovaru | 51695 |
| Veľkosť | cca 9 - 11 cm |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje priadzu, háčik na háčkovanie, očká, výplň a návod |
| Číslo tovaru | 47748 |
| Veľkosť | cca 13 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 4 priadze, háčik na háčkovanie, vyšívaciu ihlu, 2 očká a návod |
| Číslo tovaru | 48051 |
| Veľkosť | cca 12 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 4 priadze, 1 detailnú priadzu, háčik na háčkovanie, vyšívaciu ihlu a návod |
| Číslo tovaru | 48191 |
| Veľkosť | cca 6 x 5 cm |
| Doplňujúce informácie | balenie obsahuje 6 priadzí, 7 polystyrénových vajíčok, háčik na háčkovanie, vyšívaciu ihlu a návod |
| Číslo tovaru | 48196 |
| Veľkosť | cca 18 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje 6 priadzí, 2 očká, plastovú sponu, háčik na háčkovanie, výplň a návod |
| Číslo tovaru | 48265 |
| Veľkosť | 20 x 14,5 x 5 cm |
| Doplňujúce informácie | sada obsahuje mydlovú hmotu s bambuckým maslom, 2 plastové formy, esenciu, sušený levanduľový prášok a návod |
| Číslo tovaru | 48288 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)