Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
PozrieťHledáte kreativní dárek pro kamarádku nebo kamaráda, který potěší a zároveň nabídne něco víc než jen věc? Co třeba originální dárek spojující DIY, kreativitu a zážitek? V této kategorii přesně tohle najdete! Darujte kreativní sady jako hravý dárek k narozeninám, na oslavu, na Vánoce nebo třeba na rozlučku se svobodou. Každý projekt je jednoduchý, zábavný a skvěle se hodí pro společné tvoření s kamarády i pro relax v jednom. Vyzkoušet můžete výrobu svíček, mýdel, náramků z korálků nebo odlévání z Jesmonite hmoty, které přátele opravdu potěší. Darujte radost, tvořivost, odpočinek a užijte si společné chvíle – protože ty jsou v přátelství nejcennější!
Zajímá vás další dělení sad? Prohlédněte si také kreativní sady podle techniky, příležitosti, věku nebo také kategorie, kde najdete ten nejlepší dárek pro partnera či dárek k výročí. Naše vlastní kreativní sady, které pro vás pečlivě vytváříme, najdete v kategorii Manumi kreativní sady.
| Veľkosť | 21,5 x 15,5 x 10 cm |
| Doplňujúce informácie | Ze sady můžete vyrobit až 12 klíčenek; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. |
| Číslo tovaru | 51566 |
| Veľkosť | 20 x 14 x 7,5 cm |
| Doplňujúce informácie | Ze sady můžete vyrobit až 2 svíčky; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze sporák a nádobí na vodní lázeň na rozpouštění vosku. |
| Číslo tovaru | 51896 |
| Veľkosť | 20 x 14 x 7,5 cm |
| Doplňujúce informácie | Ze sady můžete vyrobit až 4 magnetky a 4 klíčenky; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze troubu nebo hořák, nůžky, děrovačku a kleště. |
| Číslo tovaru | 51898 |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51612 |
| Veľkosť | cca 12 - 14 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51607 |
| Veľkosť | cca 8 - 10 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51608 |
| Veľkosť | cca 8 - 10 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51609 |
| Veľkosť | cca 5 - 10 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51610 |
| Veľkosť | cca 23 - 25 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51603 |
| Veľkosť | cca 23 - 25 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51604 |
| Veľkosť | cca 23 - 25 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51605 |
| Veľkosť | cca 23 - 25 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51606 |
| Veľkosť | 22 x 13,5 x 9 cm |
| Doplňujúce informácie | Ze sady můžete vyrobit až 6 náramků; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51548 |
| Veľkosť | 15,5 x 12 x 8 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51565 |
| Veľkosť | 22 x 13,5 x 9 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51458 |
| Veľkosť | 15,5 x 12 x 8 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51459 |
| Veľkosť | 22 x 17 x 11 cm |
| Doplňujúce informácie | Obsah balenia: sójový vosk na masážne sviečky, knôt do sviečky, centrovací držiak knôtu, nádoba na sviečku s viečkom, vonná esencia levandule, biely akrylový fix, drevená kocka a návod |
| Číslo tovaru | 51460 |
| Veľkosť | 15,5 x 12 x 8 cm |
| Doplňujúce informácie | Obsah balenia: české drevené korálky 10 mm ružové, české voskové perly 8 mm biele, české voskové perly 3 mm biele, nylonové lanko, zatláčacie rokajl a bižutérne karabinky s očkom vo farbe zlata, závesné očko na mobil a návod |
| Číslo tovaru | 51462 |
| Veľkosť | 15,5 x 12 x 8 cm |
| Doplňujúce informácie | Obsah balenia: české drevené korálky 10 mm ružové, české voskové perly 8 mm biele, české voskové perly 3 mm biele, nylonové lanko, zatláčacie rokajl a bižutérne karabinky s očkom vo farbe zlata, závesné očko na mobil a návod |
| Číslo tovaru | 51535 |
| Veľkosť | 21 x 22 x 7 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 46423 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)