Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
PozrieťHledáte kreativní dárek pro partnerku nebo partnera, který potěší a zároveň zaručí jedinečné společné zážitky? Objevte naši kolekci DIY dárků k výročí, Valentýnu nebo jen tak pro radost. Každá sada přináší prostor pro společné tvoření a sdílené chvíle, které zůstanou v paměti mnohem déle než klasický dárek. Najdete tu originální projekty s romantickými motivy srdce a lásky ♥️, různé dekorace či oblíbené párové šperky, které vyjádří lásku a pozornost. Kreativní sady podporují spolupráci, inspirují k novým nápadům a dělají z tvoření krásný společný zážitek, při kterém se skvěle zabavíte i zrelaxujete. Darujte přítelkyni nebo příteli nejen originální romantický dárek, ale především nezapomenutelné společné chvíle. Přesně tohle tvoření, radost a lásku najdete v jednom balíčku v každé kreativní sadě z této kategorie.
Zajímá vás další dělení sad? Prohlédněte si také kreativní sady podle techniky, příležitosti nebo věku. Naše vlastní kreativní sady, které pro vás pečlivě vytváříme, najdete v kategorii Manumi kreativní sady.
| Veľkosť | 21,5 x 15,5 x 10 cm |
| Doplňujúce informácie | Ze sady můžete vyrobit až 12 klíčenek; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. |
| Číslo tovaru | 51566 |
| Veľkosť | 20 x 14 x 7,5 cm |
| Doplňujúce informácie | Ze sady můžete vyrobit až 2 svíčky; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze sporák a nádobí na vodní lázeň na rozpouštění vosku. |
| Číslo tovaru | 51896 |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51612 |
| Veľkosť | 22 x 13,5 x 9 cm |
| Doplňujúce informácie | Ze sady můžete vyrobit až 6 náramků; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51548 |
| Veľkosť | 15,5 x 12 x 8 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51565 |
| Veľkosť | 15,5 x 12 x 8 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51459 |
| Veľkosť | 22 x 17 x 11 cm |
| Doplňujúce informácie | Obsah balenia: sójový vosk na masážne sviečky, knôt do sviečky, centrovací držiak knôtu, nádoba na sviečku s viečkom, vonná esencia levandule, biely akrylový fix, drevená kocka a návod |
| Číslo tovaru | 51460 |
| Veľkosť | 15,5 x 12 x 8 cm |
| Doplňujúce informácie | Obsah balenia: české drevené korálky 10 mm ružové, české voskové perly 8 mm biele, české voskové perly 3 mm biele, nylonové lanko, zatláčacie rokajl a bižutérne karabinky s očkom vo farbe zlata, závesné očko na mobil a návod |
| Číslo tovaru | 51462 |
| Veľkosť | 15,5 x 12 x 8 cm |
| Doplňujúce informácie | Obsah balenia: české drevené korálky 10 mm ružové, české voskové perly 8 mm biele, české voskové perly 3 mm biele, nylonové lanko, zatláčacie rokajl a bižutérne karabinky s očkom vo farbe zlata, závesné očko na mobil a návod |
| Číslo tovaru | 51535 |
| Veľkosť | 21 x 22 x 7 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 46423 |
| Veľkosť | 22 x 17 x 11 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 46425 |
| Veľkosť | 15,5 x 12 x 8 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 46424 |
| Veľkosť | 22 x 17 x 11 cm |
| Doplňujúce informácie | Obsah balenia: 1x krištáľovú živicu imitujúcu sklo s tvrdidlom, sadu na miešanie živice, 1x A7 hárok lisovaných kvetín so štvorlístkami, 1x silikónovú formu, metalické vločky vo farbe zlata a návod |
| Číslo tovaru | 47607 |
| Veľkosť | 22 x 17 x 11 cm |
| Doplňujúce informácie | Obsah balenia: sójový vosk, farbivá do sviečok, vonné esencie, silikónovú formu v tvare valca s vrúbkami, knôt do sviečok, držiaky na knôt a návod |
| Číslo tovaru | 47973 |
| Veľkosť | 22 x 17 x 11 cm |
| Doplňujúce informácie | Ze sady můžete vyrobit 2 - 4 mýdla; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete dále potřebovat prkénko a nůž na krájení hmoty, nádobu na rozpouštění hmoty ve vodní lázni a sporák nebo mikrovlnku. |
| Číslo tovaru | 50563 |
| Veľkosť | 12x7x4 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51549 |
| Veľkosť | 12x7x4 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51550 |
| Veľkosť | 12x7x4 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51551 |
| Veľkosť | 12x7x4 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51552 |
| Veľkosť | 12x7x4 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51553 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)