Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
PozrieťRico design háčkovacia papierová priadza Creative paper vás očarí svojou pevnosťou a originálnym papierovým vzhľadom! Táto netradičná priadza je vyrobená zo 100% papierových vlákien. Ideálne je na háčkovanie, pletenie aj rôzne kreatívne projekty, kde oceníte jej štruktúrovaný povrch a prírodný vzhľad. Vytvoriť si z nej môžete štýlové košíky, podtácky, dekoratívne misky, odevy alebo napríklad originálne kabelky a tašky, ktoré budú ľahké, ale zároveň dostatočne pevné na bežné nosenie. Na tvorbu sa vám budú hodiť aj drevené dná z našej ponuky. Vďaka svojmu originálnemu vzhľadu sa krásne kombinuje s prírodnými materiálmi, ako je drevo alebo juta. Objavte kúzlo Rico dizajn šnúr a priadzí a pustite sa do nových háčkovacích projektov.
Na háčkovanie sa vám môžu hodiť aj háčiky a príslušenstvo na háčkovanie. Inšpiráciu a návody na tvorenie z niektorých priadzí nájdete v kategórii kníh. Ak si ešte netrúfate na samostatný projekt, ale radi by ste háčkovanie skúsili, potom sady na háčkovanie zvieratiek, postavičiek, ale aj doplnkov sú presne to, čo hľadáte.
| Prevedenie | čierne |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | papír |
| Doplňujúce informácie | návin klubíčka je ±75 m, doporučený háček ve velikosti 4 - 5 |
| Číslo tovaru | 51294 |
| Prevedenie | hnedosivá |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | papír |
| Doplňujúce informácie | návin klubíčka je ±75 m, doporučený háček ve velikosti 4 - 5 |
| Číslo tovaru | 51295 |
| Prevedenie | svetlozelené |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | papír |
| Doplňujúce informácie | návin klubíčka je ±75 m, doporučený háček ve velikosti 4 - 5 |
| Číslo tovaru | 51296 |
| Prevedenie | tyrkysové |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | papír |
| Doplňujúce informácie | návin klubíčka je ±75 m, doporučený háček ve velikosti 4 - 5 |
| Číslo tovaru | 51297 |
| Prevedenie | svetlomodré |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | papír |
| Doplňujúce informácie | návin klubíčka je ±75 m, doporučený háček ve velikosti 4 - 5 |
| Číslo tovaru | 51298 |
| Prevedenie | fialové |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | papír |
| Doplňujúce informácie | návin klubíčka je ±75 m, doporučený háček ve velikosti 4 - 5 |
| Číslo tovaru | 51299 |
| Prevedenie | ružové |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | papír |
| Doplňujúce informácie | návin klubíčka je ±75 m, doporučený háček ve velikosti 4 - 5 |
| Číslo tovaru | 51300 |
| Prevedenie | lososové |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | papír |
| Doplňujúce informácie | návin klubíčka je ±75 m, doporučený háček ve velikosti 4 - 5 |
| Číslo tovaru | 51301 |
| Prevedenie | krémové |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | papír |
| Doplňujúce informácie | návin klubíčka je ±75 m, doporučený háček ve velikosti 4 - 5 |
| Číslo tovaru | 51302 |
| Prevedenie | biele |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | papír |
| Doplňujúce informácie | návin klubíčka je ±75 m, doporučený háček ve velikosti 4 - 5 |
| Číslo tovaru | 51303 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)