Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
PozrieťRico design háčkovacia priadza na výrobu žiniek Creative Bubble je vyrobená zo 100% polyesteru. Je obľúbená na háčkovanie rôznych žiniek a ďalších pomôcok a doplnkov na umývanie. Z priadzí je možné uháčkovať rôzne postavičky, kvety a množstvo ďalších vecí, z ktorých budú deti nadšené a kúpeľ ich bude tiež baviť.Táto kvalitná priadza má chlpatú štruktúru, ktorá je príjemná na dotyk a môže pôsobiť aj ľahko exfoliačne.Objavte kúzlo Rico dizajn šnúr a priadzí a pustite sa do nových háčkovacích projektov.
Na háčkovanie sa vám môžu hodiť aj háčiky a príslušenstvo na háčkovanie. Inšpiráciu a návody na tvorenie z niektorých priadzí nájdete v kategórii kníh. Ak si ešte netrúfate na samostatný projekt, ale radi by ste háčkovanie skúsili, potom sady na háčkovanie zvieratiek, postavičiek, ale aj doplnkov sú presne to, čo hľadáte.
| Prevedenie | biele |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňujúce informácie | návin klubíčka je ±90 m, doporučený háček ve velikosti 4 |
| Číslo tovaru | 50649 |
| Prevedenie | žlté |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňujúce informácie | návin klubíčka je ±90 m, doporučený háček ve velikosti 4 |
| Číslo tovaru | 50650 |
| Prevedenie | ružové |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňujúce informácie | návin klubíčka je ±90 m, doporučený háček ve velikosti 4 |
| Číslo tovaru | 50651 |
| Prevedenie | fuschiové |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňujúce informácie | návin klubíčka je ±90 m, doporučený háček ve velikosti 4 |
| Číslo tovaru | 50652 |
| Prevedenie | v barvě vodního melounu |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňujúce informácie | návin klubíčka je ±90 m, doporučený háček ve velikosti 4 |
| Číslo tovaru | 50653 |
| Prevedenie | červené |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňujúce informácie | návin klubíčka je ±90 m, doporučený háček ve velikosti 4 |
| Číslo tovaru | 50654 |
| Prevedenie | svetlomodré |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňujúce informácie | návin klubíčka je ±90 m, doporučený háček ve velikosti 4 |
| Číslo tovaru | 50655 |
| Prevedenie | mátové |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňujúce informácie | návin klubíčka je ±90 m, doporučený háček ve velikosti 4 |
| Číslo tovaru | 50656 |
| Prevedenie | sivo-strieborná |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňujúce informácie | návin klubíčka je ±90 m, doporučený háček ve velikosti 4 |
| Číslo tovaru | 50657 |
| Prevedenie | čierne |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňujúce informácie | návin klubíčka je ±90 m, doporučený háček ve velikosti 4 |
| Číslo tovaru | 50658 |
| Prevedenie | zelené |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňujúce informácie | návin klubíčka je ±90 m, doporučený háček ve velikosti 4 |
| Číslo tovaru | 50659 |
| Prevedenie | šeříková |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňujúce informácie | návin klubíčka je ±90 m, doporučený háček ve velikosti 4 |
| Číslo tovaru | 50660 |
| Prevedenie | oranžové |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňujúce informácie | návin klubíčka je ±90 m, doporučený háček ve velikosti 4 |
| Číslo tovaru | 50661 |
| Prevedenie | modré |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňujúce informácie | návin klubíčka je ±90 m, doporučený háček ve velikosti 4 |
| Číslo tovaru | 50662 |
| Prevedenie | neónové ružové |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňujúce informácie | návin klubíčka je ±90 m, doporučený háček ve velikosti 4 |
| Číslo tovaru | 50663 |
| Prevedenie | vanilková |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňujúce informácie | návin klubíčka je ±90 m, doporučený háček ve velikosti 4 |
| Číslo tovaru | 50664 |
| Prevedenie | fialové |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňujúce informácie | návin klubíčka je ±90 m, doporučený háček ve velikosti 4 |
| Číslo tovaru | 50665 |
| Prevedenie | tyrkysové |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňujúce informácie | návin klubíčka je ±90 m, doporučený háček ve velikosti 4 |
| Číslo tovaru | 50666 |
| Veľkosť | max 14 x 15 cm |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňujúce informácie | balení obsahuje 5 přízí, háček na háčkování, tlustou plastovou jehlu a návod s instrukcemi v angličtině, němčině, francouzštině a nizozemštině |
| Číslo tovaru | 50643 |
| Veľkosť | max 15,5 x 15,5 cm |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňujúce informácie | balení obsahuje 5 přízí, háček na háčkování, tlustou plastovou jehlu a návod s instrukcemi v angličtině, němčině, francouzštině a nizozemštině |
| Číslo tovaru | 50644 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)