Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
PozrieťBrusný papír, často také jako smirkový papír, smirek nebo šmirgl, použijte pro broušení samotvrdnoucí hmoty, dřeva, kovu, laku či jiného materiálu. Brusná zrna jsou vyrobeny z minerálu korund. Ideální pro ruční práce. Zrnitost, označena číslem P, udává počet brusných zrn na cm2. Brusné papíry s nižším číslem jsou ideální třeba na odstraňování původní barvy, či vyrovnání nerovností. Papíry s vyšším číslem P použijte na zjemnění povrchu, nebo k přebroušení laku a nejvyšší čísla P pro vyleštění po finálním nalakování materiálu.
| Veľkosť | 2,4 m |
| Doplňujúce informácie | 1 ks = 59 m |
| Číslo tovaru | 36389 |
| Veľkosť | 3,1 m |
| Doplňujúce informácie | 1 ks = 105 m |
| Číslo tovaru | 36391 |
| Prevedenie | ručné použitie |
| Veľkosť | 230 x 280 mm |
| Doplňujúce informácie | najhrubšia zrnitosť P240 |
| Číslo tovaru | 46150 |
| Prevedenie | ručné použitie |
| Veľkosť | 230 x 280 mm |
| Doplňujúce informácie | hrubšia zrnitosť P600 |
| Číslo tovaru | 46151 |
| Prevedenie | ručné použitie |
| Veľkosť | 230 x 280 mm |
| Doplňujúce informácie | jemná zrnitosť P1000 |
| Číslo tovaru | 46152 |
| Prevedenie | ručné použitie |
| Veľkosť | 69 × 97 × 26 mm |
| Doplňujúce informácie | stredná zrnitosť |
| Číslo tovaru | 46442 |
| Prevedenie | ručné použitie |
| Veľkosť | 69 × 97 × 26 mm |
| Doplňujúce informácie | veľmi jemná zrnitosť |
| Číslo tovaru | 46444 |
| Veľkosť | 2 m |
| Doplňujúce informácie | 1 ks = 66 m |
| Číslo tovaru | 36388 |
| Veľkosť | 2,9 m |
| Doplňujúce informácie | 1 ks = 39 m |
| Číslo tovaru | 36390 |
| Prevedenie | ručné použitie |
| Veľkosť | 69 × 97 × 26 mm |
| Doplňujúce informácie | jemná zrnitosť |
| Číslo tovaru | 46443 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)