Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Prevedenie | povrchová úprava vo farbe striebra |
| Veľkosť | 5 mm |
| Doplňujúce informácie | neobsahuje nikel |
| Číslo tovaru | 11449 |
| Prevedenie | povrchová úprava vo farbe striebra |
| Veľkosť | 8 mm |
| Doplňujúce informácie | neobsahuje nikel |
| Číslo tovaru | 11451 |
| Prevedenie | povrchová úprava vo farbe platiny |
| Veľkosť | 5 mm |
| Doplňujúce informácie | neobsahuje nikel |
| Číslo tovaru | 11453 |
| Prevedenie | povrchová úprava vo farbe platiny |
| Veľkosť | 8 mm |
| Doplňujúce informácie | neobsahuje nikel |
| Číslo tovaru | 11455 |
| Prevedenie | povrchová úprava vo farbe zlata |
| Veľkosť | 8 mm |
| Doplňujúce informácie | neobsahuje nikel |
| Číslo tovaru | 11459 |
| Prevedenie | povrchová úprava vo farbe striebra |
| Veľkosť | 4 mm |
| Doplňujúce informácie | neobsahuje nikel |
| Číslo tovaru | 26635 |
| Prevedenie | povrchová úprava vo farbe platiny |
| Veľkosť | 4 mm |
| Doplňujúce informácie | neobsahuje nikel |
| Číslo tovaru | 26637 |
| Prevedenie | povrchová úprava vo farbe zlata |
| Veľkosť | 4 mm |
| Doplňujúce informácie | neobsahuje nikel |
| Číslo tovaru | 26639 |
| Prevedenie | povrchová úprava vo farbe platiny |
| Veľkosť | 3 mm |
| Doplňujúce informácie | neobsahuje nikel |
| Číslo tovaru | 26636 |
| Prevedenie | povrchová úprava vo farbe zlata |
| Veľkosť | 5 mm |
| Doplňujúce informácie | neobsahuje nikel |
| Číslo tovaru | 11457 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)