Alebo vám došla inšpirácia?
600+ návodov vám určite príde vhod.
Pozrieť| Veľkosť | cca 8 - 10 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51608 |
| Veľkosť | cca 8 - 10 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51609 |
| Veľkosť | cca 5 - 10 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51610 |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51611 |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51612 |
| Veľkosť | cca 23 - 25 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51603 |
| Veľkosť | cca 23 - 25 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51604 |
| Veľkosť | cca 23 - 25 cm |
| Doplňujúce informácie | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo tovaru | 51605 |
| Veľkosť | cca 10 cm |
| Doplňujúce informácie | balení obsahuje příze, plastové značkovače řad, háček na háčkovaní, jehlu, výplň a návod |
| Číslo tovaru | 51587 |
| Veľkosť | cca 19 cm |
| Doplňujúce informácie | balení obsahuje příze, plastové značkovače řad, háček na háčkovaní, jehlu, výplň a návod |
| Číslo tovaru | 51584 |
| Veľkosť | cca 10 cm |
| Doplňujúce informácie | balení obsahuje příze, plastové značkovače řad, háček na háčkovaní, jehlu, výplň a návod |
| Číslo tovaru | 51585 |
| Veľkosť | cca 10 cm |
| Doplňujúce informácie | balení obsahuje příze, plastová očka, plastové značkovače řad, háček na háčkovaní, jehlu, výplň a návod |
| Číslo tovaru | 51586 |
| Prevedenie | perleťově bílé |
| Veľkosť | 7–8 mm |
| Materiál | pravé říční perly |
| Šírka prieťahu | 0,8-10 mm |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 26 ks |
| Číslo tovaru | 51569 |
| Prevedenie | perleťově bílé |
| Veľkosť | 3–4 mm |
| Materiál | pravé říční perly |
| Šírka prieťahu | 0,7-0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 37 ks |
| Číslo tovaru | 51570 |
| Prevedenie | perleťově bílé |
| Veľkosť | 5–6 mm |
| Materiál | pravé říční perly |
| Šírka prieťahu | 0,7-0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 24 ks |
| Číslo tovaru | 51571 |
| Prevedenie | perleťově bílé |
| Veľkosť | 7–8 mm |
| Materiál | pravé říční perly |
| Šírka prieťahu | 0,8-10 mm |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 21 ks |
| Číslo tovaru | 51572 |
| Prevedenie | perleťově bílé |
| Veľkosť | 3–4 mm |
| Materiál | pravé říční perly |
| Šírka prieťahu | 0,7-0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 49 ks |
| Číslo tovaru | 51567 |
| Prevedenie | perleťově bílé |
| Veľkosť | 5–6 mm |
| Materiál | pravé říční perly |
| Šírka prieťahu | 0,7-0,9 mm |
| Doplňujúce informácie | 18 cm = cca 32 ks |
| Číslo tovaru | 51568 |
| Veľkosť | 21,5 x 15,5 x 10 cm |
| Doplňujúce informácie | Ze sady můžete vyrobit až 12 klíčenek; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. |
| Číslo tovaru | 51566 |
| Veľkosť | 22 x 13,5 x 9 cm |
| Doplňujúce informácie | Ze sady můžete vyrobit 25 mýdel; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete dále potřebovat prkénko a nůž na krájení hmoty, nádobu na rozpouštění hmoty ve vodní lázni a sporák nebo mikrovlnku. |
| Číslo tovaru | 51564 |
Overené našimi zákazníkmi
100 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 833+ recenzií - zobraziť všetko
100%
Promtné vybavenie objednávky, bez problémov.
100%
Rýchle doručenie
100%
Veľká spokojnosť s ponukou širokého sortimentu.
Stále sme to my, len sme sa zmenili z Korálky.sk na Manumi. Ale nemusíte sa báť, stále u nás nájdete všetky vaše obľúbené produkty, inšpiráciu a servis v kvalite, na ktorú ste zvyknutí ;)