Veľký výpredaj SWAROVSKI sortimentu alebo lúčime sa so SWAROVSKI

Pondelok, 1. február 2021

Toto bohužiaľ nie je prvý apríl. Ale nebojte sa, prehľadne sme pre vás spísali najdôležitejšie informácie o tom, prečo, kedy a akú náhradu pre vás vyjednávame.

Veľký výpredaj SWAROVSKI sortimentu alebo lúčime sa so SWAROVSKI

Výpredaj aj predaj SWAROVSKI kryštálov boli ukončené.

 

Pán Korálik v kúte plače, čože sa mu, čože stalo?

Je živý, zdravý (nebojte sa), no srdiečko mu nariekalo.

Z novín totiž vyčítal, že veľlké zmeny nastali,

pretože SWAROVSKI končí s perlami aj kryštálmi.

 

Vieme, že vám budú chýbať a ako ste ich mali radi,

snažíme sa nájsť vám iné, korálkoví kamaráti…

Tak neklesajte na duchu, pán Korálik si už utrel slzičky,

a využite od SWAROVKI všetky kryštále aj perličky.

 

ILU_Placici_koralek_Swar_1B

 

Milé korálkárky, milí korálkári,

kryštále, komponenty, koráliky a perličky SWAROVSKI sú niečo, čo neodmysliteľne patrí k našej aj vašej tvorbe, a to nielen šperkov. Nádherný lesk, precízne brúsenie a neodolateľné farby dokázali rozžiariť naše šperky, oblečenie aj oči. Preto si ani neviete predstaviť, ako sme sa cítili, keď sa k nám dostala od SWAROVSKI informácia o zmene ich stratégie, v ktorej ukončujú všetok maloobchodný predaj a distribúciu komponentov, kryštálov a perál určených na maloobchodný predaj. Alebo si to asi predstaviť dokážete, pretože veríme, že sa teraz cítite rovnako. A určite máte mnoho otázok a my sa vynasnažíme vám na ne odpovedať.

Čo sa deje?

Firma SWAROVSKI sa rozhodla zmeniť svoju obchodnú stratégiu a v priebehu roka 2021 postupne prestane distribuovať voľné komponenty, kryštále, koráliky a perličky na ďalší maloobchodný predaj. Bude sa sústrediť na vlastnú produkciu dizajnových šperkov pre svoje butiky a spolupráce s módnymi značkami.

Znamená to, že už si u vás nekúpim nič od SWAROVSKI?

Všetko, čo máme od SWAROVSKI v ponuke, si u nás môžete naďalej kúpiť. Postupne ale budeme niektoré produkty ukončovať. Veľkú časť sortimentu sme umiestnili do výpredaja a už ho nebudeme dopĺňať. Zvyšok sortimentu budeme nakupovať a dopĺňať do poslednej chvíle tak, aby ste si prípadne stihli spraviť patričnú zásobu. Poslednú objednávku doplnenia sortimentu môžeme odoslať 31. mája a ďalej potom budeme SWAROVSKI sortiment len dopredávať a nebudeme schopní ho už doplniť.

Budem môcť SWAROVSKI sortiment naďalej nakupovať niekde inde?

Nie, táto zmena stratégie sa dotkne úplne všetkých obchodov, ktoré predávajú voľné komponenty SWAROVSKI, a to po celom svete.

Čím môžem SWAROVSKI nahradiť?

Aj napriek tomu, že sa vám teraz určite zdá, že sú komponenty SWAROVSKI nenahraditeľné, našťastie to tak nie je. Aktuálne rokujeme s rôznymi dodávateľmi alternatívnych, nemenej krásnych kryštálov, korálikov, komponentov a perličiek, ktoré vám SWAROVSKI bohato vynahradia. Akonáhle sa uistíme o dostatočnej kvalite a možnostiach, tieto alternatívne novinky vám predstavíme.

Čo mám teraz robiť?

V prvom rade to chce pokoj a koráliky ;) A potom sa bežte pokochať k nám do výpredaja a vyberte si obľúbené unikátne druhy SWAROVSKI, ktoré už čoskoro budú vzácnym nedostatkovým tovarom. Zlacnili sme tam pre vás viac než 2000 produktov! A ak budete v budúcich dňoch váhať, či si vziať komponentov SWAROVSKI viac alebo menej (alebo či ich vôbec vziať), tak odporúčame si ich rozhodne vziať a vziať si ich viac. Pretože ak niekedy platilo, že kto prv príde, ten prv tvorí, tak je to teraz.

SK_vyprodej_swarovski_clanek
 

Súvisiace články

Júnová výzva: Tvorte náramky z minerálov

Júnová výzva: Tvorte náramky z minerálov

Zapojte sa do júnovej tvorivej výzvy! Pustite sa do tvorenia náramkov z minerálov, pochváľte sa výsledkom a vyhrajte až 40 €!

Darček ku Dňu detí

Darček ku Dňu detí

Nakúpte ešte dnes a môžete získať sadu akrylových korálikov ako darček ku Dňu detí.

Minerály na mieru pre znamenie Blížencov

Minerály na mieru pre znamenie Blížencov

Poďte si prezrieť, ktoré minerály sa hodia pre znamenie Blížencov a aké majú vlastnosti!

Všetky článkyOverené našimi zákazníkmi
98 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 701+ recenzií - zobraziť všetko

Pavla
Neděle, 4. Jún 2023

100%

Jsem velmi spokojená .

Marie
Piatok, 2. Jún 2023

100%

rychlost dodání, úplná spokojenost

Jana
Piatok, 2. Jún 2023

100%

Super prístup, rýchle dodanie tovaru, ochota, pomoc

+ Rýchle dodanie