SWAROVSKI elements

SWAROVSKI, popredný svetový výrobca brúseného krištáľu, ponúkal širokú škálu voľných elementov korálikov, príveskov, nalepovacích, nažehľovacích či našívacích kameňov, perál alebo rôznych guľatých či tvarových kameňov určených na výrobu šperkov a ďalších módnych doplnkov.

Zmena obchodnej stratégie firmy

Na prelome rokov 2020 a 2021 spoločnosť SWAROVSKI úplne zmenila obchodnú stratégiu a behom roka 2021 ukončila distribúciu voľných elementov pre maloobchodný predaj. Ako vhodnú alternatívu tohto sortimentu sme vybrali českú značku Preciosa® Components. 

Nahradenie sortimentu SWAROVSKI za Preciosa® Components

Česká firma pôsobiaca v 140 krajinách vďaka svojej unikátnej brúsiacej technike ponúka kvalitné brúsené koráliky, prívesky, nalepovacie a nažehľovacie kamene, tvarové kamene a perly, ktoré možno použiť ako vhodnú alternatívu sortimentu SWAROVSKI.

Guľaté a tvarové kamene

Namiesto obľúbených SWAROVSKI guľatých kameňov môžete kúpiť Preciosa® guľaté kamene, kde sa zachoval tvar “rivoliek” Preciosa® MC Rivoli MAXIMA. Ďalšie guľaté tvary SWAROVSKI Dome Round Stone a XIRIUS Chaton potom nahradili guľaté kamene Preciosa® MC Šatón MAXIMA.

Ani SWAROVSKI tvarové kamene ale nezostali bez náhrady. 18 rôznych tvarov značky SWAROVSKI nahradili len 3 najpredávanejšie tvarové kamene, a to Preciosa® MC oblý štvorec MAXIMA, Preciosa® MC baroková hruška MAXIMA a Preciosa® MC ovál MAXIMA.

Koráliky a perly

Tu môžete vyberať z 300 rôznych korálikov v 4 tvaroch. SWAROVSKI Xilion beads nahradili koráliky Preciosa® MC perly Rondelle (tzv. slniečka), miesto SWAROVSKI Round Beads obsadili Preciosa® MC perly guľaté, SWAROVSKI Briolette Beads boli nahradené tvarom Preciosa® MC perla Bellatrix a najnovšie do našej ponuky pribudli Preciosa® MC perly rondelky.

V sortimente Preciosa® Components nájdete aj náhradu za obľúbené SWAROVSKI perly. V tomto prípade došlo aj k rozšíreniu tvarov a okrem Preciosa® perly guľaté MAXIMA najnovšie ponúkame aj Preciosa® perly hrušky.

Prívesky

SWAROVSKI prívesky boli súčasťou mnohých šperkov a aj tu je možné zakúpiť alternatívu v podobe Preciosa® príveskov. V ponuke sú teraz 4 tvary príveskov v základných farbách, konkrétne ide o  Preciosa® MC prívesky srdce MAXIMA, Preciosa® MC prívesky Rivoli a dva tvary kvapiek - Preciosa® MC prívesky kvapka 681, ktoré sú o niečo zaoblenejšie oproti Preciosa® MC prívesky kvapka 984.

Nalepovacie, našívacie a nažehľovacie kamene

Preciosa® MC nalepovacie guľaté kamene 662 a Preciosa® MC nalepovacie šatónové ruže MAXIMA majú plochý spodok a aplikácie je úplne rovnaká ako pri SWAROVSKI nalepovacích kameňoch.

Aj SWAROVSKI nažehľovacie kamene, ktoré sa nažehľujú a pomocou tepla a uvoľneného lepidla sa prilepia k zvolenému materiálu, majú svojho nástupcu. Tu nájdete Preciosa® MC nažehľovacie šatónové ruže MAXIMA v dvoch veľkostiach a v mnohých farbách.

Obľúbeným SWAROVSKI našívacím kameňom môžu byť alternatívou Preciosa® našívacie kamene, ktoré majú buď jednu alebo dve dierky. Na výber je celkom z troch tvarov, a to Preciosa® MC našívacie šatónové ruže VIVA12, Preciosa® MC našívacie Rivoli a Preciosa® MC našívacie kvietočky.

 

 

Overené našimi zákazníkmi
99 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 597+ recenzií - zobraziť všetko

Mária
Pondelok, 23. Január 2023

100%

Rýchle dodonie

Igor
Pondelok, 23. Január 2023

100%

O.K.

Eva
Neděle, 22. Január 2023

100%

Super