Connoisseurs

Connoisseurs

Connoisseurs je svetoznáma značka prvotriednej kozmetiky na šperky, ktorá sa postará o žiarivú čistotu a lesk zlatých náramkov s diamantmi, strieborných prsteňov s minerálmi, platinových náhrdelníkov a mnohých ďalších šperkov. Táto značka, ktorá je rozšírená v 60 krajinách, je populárna nielen medzi zlatníkmi, ale aj medzi bežnými spotrebiteľmi. Od drahých kovov po drahé kamene – Connoisseurs je ideálnou voľbou pre všetkých, ktorí sa chcú jednoducho a rýchlo postarať o svoje doplnky a ušetriť si cestu do zlatníctva.

Značka s neustálou inováciou

Connoisseurs sa snaží neustále prichádzať na nové produkty, ktoré by mohli svojim zákazníkom ponúknuť. V ich sortimente tak nájdete špeciálne roztoky na rôzne druhy kovov, jednoduché pero na čistenie nielen diamantov, suché utierky a mnoho ďalších čistiacich roztokov a leštidiel na šperky. Zároveň však vnímajú globálnu zmenu, ktorá posúva značky za hranice spotrebiteľstva. Preto sú ich najnovšie produkty, ako je napríklad Čistiaci roztok na strieborné šperky, netoxické.

Zaručená kvalita

Všetky produkty tejto značky sa vyrábajú v USA v najmodernejšom zariadení v Massachusetts, ktoré sa stará o to, aby každý produkt niesol stálu kvalitu. Desiatky znalcov sa tak denne angažujú v tom, aby táto spoločnosť spĺňala najnáročnejšie štandardy kontroly kvality v tomto odbore.
Títo znalci nepracujú len v laboratóriách, ale Connoisseurs sa stará aj o to, aby boli rozmiestnení všade, kde môžu pomôcť zákazníkom – od klenotníctiev po supermarkety.

Jednoduchosť a precíznosť

Špeciálne roztoky a leštidlá sú navrhnuté v dizajnových obaloch tak, aby nielen krásne vyzerali, ale aby spĺňali aj všetky kritériá praktického dizajnu. Od čistiaceho pera na diamanty, ktoré ošetrí nielen vaše drahokamy, ale aj drahé kovy, a používa sa napríklad na údržbu prsteňov, po praktické kúpele s čistiacim roztokom špecializovaným na strieborné šperky a šperky z drahých kovov či šperky s polodrahokamami, ako sú perly alebo minerály, každý obal je navrhnutý tak, aby presne odpovedal svojmu účelu.
Čistiace pero napríklad ľahko schováte do kabelky, rovnako ako čistiace suché utierky na strieborné alebo zlaté šperky.

Široký výber od profesionálov

Connoisseurs sa špecializuje len na kozmetiku na šperky a vďaka ich 100% sústredeniu na tento trh si môžu byť ich zákazníci istí, že produkty im nielen poslúžia, ale zaručia im aj široký výber.
Vďaka tomu si môžete vybrať z čistiacich roztokov, utierok, peny a pera. Okrem toho si jednoducho vyberiete aj na základe materiálu vášho šperku. Túto kozmetiku totiž môžete použiť nielen na drahé kovy, ale aj na perly, minerály a iné polodrahokamy, diamanty a iné drahé kamene, a tiež napríklad na vaše strieborné šperky so SWAROVSKI kryštálmi.

Na čo všetko táto kozmetika slúži a ako sa o svoje šperky môžete starať ľahko a rýchlo z pohodlia vášho domova, to sa dozviete v našom špecializovanom článku Ako sa starať o svoje šperky.


Filtrovať produkty
Cena

Výberu odpovedá: 6 položek Skryť filtráciu
Vyfiltrujte si, čo vás zaujíma.
Odporúčané Od najlacnejšieho Od najdrahšieho Zobrazené 1-6 z 6 produktov
11.02 € 1 ks Skladom
Výhodnejšie balenie Dostupné aj výhodnejšie balenie
1 ks 11.02 €
Doplňujúce informácie na striebro
Číslo tovaru 43883
11.02 € 1 ks Skladom
Výhodnejšie balenie Dostupné aj výhodnejšie balenie
1 ks 11.02 €
Doplňujúce informácie na zlato, platinu, diamanty a iné drahokamy
Číslo tovaru 43884
12.30 € 1 ks Nie je skladom

Ľutujeme, ale produkt je aktuálne vypredaný

Strážiť dostupnost
Doplňujúce informácie na zlato
Číslo tovaru 43886
12.30 € 1 ks Nie je skladom

Ľutujeme, ale produkt je aktuálne vypredaný

Strážiť dostupnost
Doplňujúce informácie na striebro
Číslo tovaru 43887
13.57 € 1 ks Skladom
Výhodnejšie balenie Dostupné aj výhodnejšie balenie
1 ks 13.57 €
Doplňujúce informácie na striebro a zlato
Číslo tovaru 43888
12.30 € 1 ks Skladom
Výhodnejšie balenie Dostupné aj výhodnejšie balenie
1 ks 12.30 €
Doplňujúce informácie na drahé kovy, drahokamy a polodrahokamy
Číslo tovaru 43890


Overené našimi zákazníkmi
99 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 597+ recenzií - zobraziť všetko

Mária
Pondelok, 23. Január 2023

100%

Rýchle dodonie

Igor
Pondelok, 23. Január 2023

100%

O.K.

Eva
Neděle, 22. Január 2023

100%

Super