Biela inšpirácia + súťaž

Utorok, 1. jún 2021

Inšpirujte sa na tvorenie bielych šperkov a zapojte sa do súťaže až o 20 €.

Biela inšpirácia + súťaž

Výhercovia bielej výzvy v roku 2021:

Všetky výherné príspevky minulého roku nájdete v tomto článku.

Milé korálkárky, milí korálkári, 

veríme, že sa už začne otepľovať a bude šanca vybrať letné biele kúsky, ku ktorým sa budú hodiť originálne šperky v bielych tónoch. A okrem toho je tu samozrejme aj svadobná sezóna, ku ktorej táto farba skrátka neodmysliteľne patrí! To je aj dôvodom, prečo je témou júnovej výzvy práve biela farba.

A teraz sa môžeme vrhnúť na druhú časť, samotnú výzvu:

Svoju bielu korálikovú chvíľku si môžete vychutnať len pre seba. Ale tiež nám môžete ukázať vaše doplnky a výtvory v bielych tónoch a zapojiť sa tak do súťaže o super korálikové ceny!

Stačí nám na Facebooku alebo Instagrame poslať do správy fotku vášho výtvoru alebo ho zdieľať pod tento príspevok. Aj tento mesiac vyberie jeden člen nášho tímu 3 víťazov. Pravidlá nájdete tu.

Dvaja sa môžu tešiť na balíček korálikov a víťaz mesiaca na poukážku 20 € na nákup korálikov podľa svojho výberu.

DSC09477

A kde hľadať inšpiráciu? 

Veľkou výhodou je, že sa biela farba hodí skoro ku všetkému, a preto aj pri kombinovaní rôznych prvkov na naše šperky môžeme byť trochu odvážnejší a experimentovať.

Ak chceme ale zostať umiernenejší, skvelou správou je, že biela tiež patrí k rôznym formálnym udalostiam, a predovšetkým k tým, ktorých je práve v júni štatisticky najviac. Tušíte? Áno, ide o svadby!

Väčšina neviesť stále volí práve biele šaty a doplnky. Často nám posielate krásne, honosné šaty doplnené trebárs úchvatnými sutaškovými šperkami, ale svadbám často v posledných rokoch vládne aj obľúbený štýl boho.

Všeobecne býva biela farba farbou čistoty a nepoškvrnenosti (teda do doby, kým sa na obľúbených nohaviciach alebo blúzke neurobí z neznámych dôvodov škvrna, ktorá sa nedá odstrániť). To má potom človek chuť vyvesiť bielu vlajku a kapitulovať na všetko biele oblečenie! :-)

R4_02358

Viac o bielej farbe a o tom, ako pôsobí na ľudskú psychiku, sme spísali v špecializovanom článku, ktorý si môžete prečítať tu.

Nájdite si tie správne komponenty na váš biely projekt:

R4_02342

DSC00834

Inšpirujte sa aj v našej Inšpiračnej galérii, okrem návodov na rôzne doplnky, ktoré môžete prevetrať na svadbe (a to ako hosť, tak aj ako svadobčan), tam nájdete aj veľa ďalších návodov, trebárs na:

DSC09761 (1)

Určite ale preskúmajte aj ostatné návody. Možno objavíte tú pravú kombináciu pre váš originálny šperk v bielej farbe. Tak teraz už viete všetko a môžete sa pustiť do tvorenia a my sa naozaj tešíme na vašu tvorbu! <3

Ak sa budete svojimi bielymi doplnkami chváliť na sociálnych sieťach, poteší nás, ak fotku označíte #vyzvaodkoralok a #inspiraciaodkoralok.

DSC00544

Súvisiace články

5 tipov na tvorenie v modrej farbe!

5 tipov na tvorenie v modrej farbe!

Vyskúšajte jeden z týchto 5 návodov na tvorenie v modrej farbe alebo vytvorte niečo podľa seba a zapojte sa do našej augustovej tvorivej výzvy!

Oslávte deň priateľstva tvorením (a dopravou zadarmo)!

Oslávte deň priateľstva tvorením (a dopravou zadarmo)!

Časovo obmedzená akcia: iba do štvrtka môžete nakúpiť a mať dopravu zadarmo, aby ste 30. 7. mohli s priateľmi osláviť medzinárodný deň priateľstva tvorením!

Exkluzívny macramé návod v časopise Všechno, co mám ráda 5/2022

Exkluzívny macramé návod v časopise Všechno, co mám ráda 5/2022

Tiež by ste na terase alebo na balkóne sedeli teraz od rána do večera? Aby ste si spríjemnili tieto lenivé letné chvíle a zútulnili svoj obľúbený kútik, vyrobte si jednoduchú macramé lampáš. 

Všetky článkyOverené našimi zákazníkmi
98 % zákazníkov nás odporúča
z celkom 1 597+ recenzií - zobraziť všetko

Eva
Sobota, 6. August 2022

100%

Pekne prehladna stranka, kde sa da dozvediet dostatocne mnozstvo informacii o tovare.

Dagmar
Sobota, 6. August 2022

100%

Objednáno, doručeno obratem!

Jana
Streda, 3. August 2022

100%

Velká nabídky, dobré ceny